پێناس

ناوی یەکەم
Domenico
پاشناو
Tedesco
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
12-09-85
تەمەن
32
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
Unknown
Domenico Tedesco

کاروانی یارییکردن (ڕاهێنەر)

تیم From To
شاڵکە 09.06.2017
ئێرزگێبریج 08.03.2017 09.06.2017
Hoffenheim U19 01.08.2016 07.03.2017

matches (coach)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 18/02/17 U-B Hoffenheim U19 0 - 0 Nürnberg U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/02/17 U-B Bayern München U19 1 - 2 Hoffenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/02/17 U-B Hoffenheim U19 2 - 2 Kaiserslautern U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/12/16 U-B Mainz 05 U19 3 - 1 Hoffenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/12/16 U-B Hoffenheim U19 2 - 3 Karlsruher SC U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/11/16 U-B 1860 München U19 1 - 4 Hoffenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/11/16 U-B Hoffenheim U19 5 - 2 Stuttgarter Kicker… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/11/16 U-B Freiburg U19 1 - 2 Hoffenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/10/16 U-B Hoffenheim U19 1 - 3 Eintracht Frankfur… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/10/16 U-B Greuther Fürth U19 1 - 2 Hoffenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/10/16 U-B Hoffenheim U19 0 - 1 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/09/16 U-B Ingolstadt U19 1 - 3 Hoffenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/09/16 U-B Hoffenheim U19 1 - 2 Augsburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/09/16 U-B Nürnberg U19 1 - 0 Hoffenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/08/16 U-B Hoffenheim U19 2 - 5 Bayern München U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/08/16 U-B Kaiserslautern U19 1 - 2 Hoffenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/08/16 U-B Hoffenheim U19 2 - 0 Mainz 05 U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/08/16 U-B Karlsruher SC U19 2 - 3 Hoffenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
08/03/17 Hoffenheim Aue نەزانراو

خولە گرنگەکان

شاڵکە پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
29
32
21
بەرگریکاران
تەمەن
30
35
24
21
24
28
34
ناوەڕاستکاران
تەمەن
23
29
22
20
28
19
22
23
27
هێرشبەران
تەمەن
21
28
28
20
20
ڕاهێنەر
تەمەن
32