پێناس

ناوی یەکەم
Hans
پاشناو
Moser
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
24-09-65
تەمەن
52
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Kusel
شوێنی یارییکردن
Unknown
Hans Moser

کاروانی یارییکردن (ڕاهێنەر)

تیم From To
کایزێرسلاوتێرن II 01.07.2016

matches (coach)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 06/11/16 REG کایزێرسلاوتێرن II 5 - 0 نۆتینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 01/11/16 REG Teutonia 0 - 1 کایزێرسلاوتێرن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/10/16 REG کایزێرسلاوتێرن II 1 - 3 پیرماسێنس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/10/16 REG ساربورکێن 3 - 3 کایزێرسلاوتێرن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/10/16 REG کایزێرسلاوتێرن II 1 - 1 حەسەن کاسێل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/10/16 REG کایزێرسلاوتێرن II 0 - 1 ئەستۆریا والدۆرف بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/10/16 REG ۆرماتیا ۆڕمس 1 - 0 کایزێرسلاوتێرن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/10/16 REG کایزێرسلاوتێرن II 1 - 4 شتوتگارت II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/10/16 REG کیکەرز ئۆفێنباخ 1 - 0 کایزێرسلاوتێرن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/09/16 REG کایزێرسلاوتێرن II 2 - 1 کۆبلێنز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/09/16 REG یولم 1 - 4 کایزێرسلاوتێرن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/09/16 REG TSV Steinbach 1 - 0 کایزێرسلاوتێرن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/09/16 REG کایزێرسلاوتێرن II 1 - 2 هۆمبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/08/16 REG کایزێرسلاوتێرن II 1 - 1 هۆڤێنهایم II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/08/16 REG ئێلڤێرسبێرگ 3 - 0 کایزێرسلاوتێرن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/08/16 REG کایزێرسلاوتێرن II 2 - 4 ڤاڵدهۆف مانهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/08/16 REG شتوتگارتەر کیکەرز 2 - 2 کایزێرسلاوتێرن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/08/16 REG کایزێرسلاوتێرن II 3 - 1 ئینتراخست تریێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

کایزێرسلاوتێرن II پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
18
24
19
22
بەرگریکاران
تەمەن
25
ناوەڕاستکاران
تەمەن
22
19
33
20
20
هێرشبەران
تەمەن
24
21
24
19
19
ڕاهێنەر
تەمەن
52