پێناس

ناوی یەکەم
Tobias
پاشناو
Stieler
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-07-81
تەمەن
36
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Tobias Stieler

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 22/02/18 UEL ئاتلەتیک بلباو 1 - 2 سپارتاک مۆسکۆ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 BUN ئاوگسبورگ 0 - 1 شتوتگارت x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 BUN بایێرن میونیش 2 - 1 شاڵکە x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 0 - 1 ئاڕ بی لایپزیگ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 3 فۆرتونا دوسێڵدۆرف x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 BUN هۆفێنهایم 1 - 4 بایێر لیڤەرکوزن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/01/18 BUN بۆروسیا دۆرتموند 0 - 0 ڤۆڵفسبۆرگ x2 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/12/17 DFB ماینز ٠٥ 3 - 1 شتوتگارت x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 BUN بایێر لیڤەرکوزن 1 - 0 ڤێردێر برێمەن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/12/17 UCL ڕۆما 1 - 0 قەرەباگ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 BUN شاڵکە 2 - 2 کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 BUN ئاوگسبورگ 2 - 1 ڤۆڵفسبۆرگ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 BUN بۆروسیا دۆرتموند 1 - 3 بایێرن میونیش x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 BUN شتوتگارت 3 - 0 فرێیبورگ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 DFB ڤێردێر برێمەن 1 - 0 هۆفێنهایم x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/10/17 UEL زینیت 3 - 1 ڕۆزێنبۆرگ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 0 - 2 فۆرتونا دوسێڵدۆرف بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 27/09/17 UCL یوڤێنتوس 2 - 0 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 BUN ماینز ٠٥ 1 - 0 هێرتا بەرلین x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 BUN فرێیبورگ 1 - 1 هانۆڤەر ٩٦ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/09/17 2.B ئێرزگێبریج 0 - 3 هۆڵستاین کیێل x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 BUN ئاوگسبورگ 3 - 0 کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/09/17 WQE بێلاڕوس 0 - 4 سوێد x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 30/08/17 CLF کیکەرز ئۆفێنباخ 1 - 4 بایێرن میونیش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/08/17 UEL کرێڤنا زڤێزدا 2 - 1 کراسنۆدار x10 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان