پێناس

ناوی یەکەم
Guido
پاشناو
Winkmann
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
27-11-73
تەمەن
45
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Guido Winkmann

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 15/12/18 BUN بۆروسیا دۆرتموند 2 - 1 ڤێردێر برێمەن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 03/12/18 3.L هانسا ڕۆستۆک 1 - 1 ئۆسنابروک x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 BUN هانۆڤەر ٩٦ 0 - 2 هێرتا بەرلین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 BUN شاڵکە 5 - 2 نورنبێرگ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 BUN ماینز ٠٥ 2 - 1 ڤێردێر برێمەن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/10/18 DFB بۆروسیا دۆرتموند E 3 - 2 E یونیۆن بەرلین x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 BUN ڤۆڵفسبۆرگ 1 - 3 بایێرن میونیش x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 3.L پرێوسێن مونستەر 3 - 0 ڤێهێن ڤێیسبادێن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 BUN ڤێردێر برێمەن 3 - 1 هێرتا بەرلین x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/09/18 BUN بۆروسیا دۆرتموند 3 - 1 ئینتراخت فرانکفورت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 BUN نورنبێرگ 1 - 1 ماینز ٠٥ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 3.L کایزەرسلاوتێرن 0 - 0 کارڵسروهەر x4 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/08/18 DFB ئینتراخت براونشڤایگ 1 - 2 هێرتا بەرلین x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 2.B سان پاولی 2 - 0 دارمستادت ٩٨ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/05/18 REG ساربورکێن 2 - 3 ١٨٦٠ میونیش x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 BUN بایێر لیڤەرکوزن 3 - 2 هانۆڤەر ٩٦ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/04/18 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 3 - 2 کایزەرسلاوتێرن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 BUN ئینتراخت فرانکفورت 0 - 3 هێرتا بەرلین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/04/18 BUN ماینز ٠٥ 2 - 0 فرێیبورگ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 BUN هانۆڤەر ٩٦ 2 - 3 ئاڕ بی لایپزیگ x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 2.B یونیۆن بەرلین 2 - 2 یان ڕێجێنسبورگ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 BUN هۆفێنهایم 3 - 0 ڤۆڵفسبۆرگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 BUN بایێرن میونیش 0 - 0 هێرتا بەرلین زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/02/18 2.B کایزەرسلاوتێرن 3 - 1 هۆڵستاین کیێل x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 BUN شاڵکە 1 - 2 ڤێردێر برێمەن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان