پێناس

ناوی یەکەم
Manuel
پاشناو
Gräfe
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
21-09-73
تەمەن
45
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Manuel Gräfe

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 18/05/19 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 0 - 2 بۆروسیا دۆرتموند x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/05/19 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 0 - 0 بایێرن میونیش x2 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/05/19 BUN شاڵکە 0 - 0 ئاوگسبورگ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/04/19 3.L ئینێرجی کۆتبوس 1 - 2 ئۆسنابروک x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/04/19 BUN ئاوگسبورگ 6 - 0 شتوتگارت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/04/19 3.L ئینتراخت براونشڤایگ 1 - 1 سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/04/19 BUN بایێرن میونیش 5 - 0 بۆروسیا دۆرتموند x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 31/03/19 2.B ئینگۆلستادت 1 - 2 ساندهاوسێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/03/19 BUN ئاوگسبورگ 3 - 1 هانۆڤەر ٩٦ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 3.L ڤێهێن ڤێیسبادێن 0 - 1 ١٨٦٠ میونیش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/03/19 BUN ئینتراخت فرانکفورت 3 - 2 هۆفێنهایم x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/02/19 2.B کۆڵن 3 - 1 ساندهاوسێن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/02/19 BUN ڤێردێر برێمەن 4 - 0 ئاوگسبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/02/19 DFB شاڵکە 4 - 1 فۆرتونا دوسێڵدۆرف x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/02/19 3.L پرێوسێن مونستەر 2 - 0 کایزەرسلاوتێرن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/01/19 2.B دارمستادت ٩٨ 2 - 1 سان پاولی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/01/19 BUN بۆروسیا دۆرتموند 5 - 1 هانۆڤەر ٩٦ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/01/19 BUN شاڵکە 2 - 1 ڤۆڵفسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/12/18 BUN ئینتراخت فرانکفورت 0 - 3 بایێرن میونیش x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 BUN ئاوگسبورگ 1 - 1 شاڵکە x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/12/18 3.L ئینتراخت براونشڤایگ 0 - 1 هاڵیشێر ئێف سی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/11/18 BUN فۆرتونا دوسێڵدۆرف 0 - 1 ماینز ٠٥ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 3.L کایزەرسلاوتێرن 0 - 0 ڤێهێن ڤێیسبادێن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 BUN بۆروسیا دۆرتموند 3 - 2 بایێرن میونیش x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 2.B هۆڵستاین کیێل 2 - 2 ئینگۆلستادت x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان