پێناس

ناوی یەکەم
Dmitri
پاشناو
Halajko
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
Unknown
Dmitri Halajko

کاروانی یارییکردن (ڕاهێنەر)

تیم From To
Norwich City U23 01.07.2016 20.02.2018

matches (coach)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 09/01/17 PL2 West Ham United U23 2 - 1 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 19/12/16 PL2 Norwich City U23 1 - 3 Blackburn Rovers U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/12/16 PL2 Middlesbrough U23 2 - 2 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/12/16 FLT Norwich City U23 0 - 1 Swansea City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 28/11/16 PL2 Norwich City U23 0 - 2 Swansea City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/11/16 PL2 Aston Villa U23 1 - 2 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/11/16 FLT Norwich City U23 4 - 1 میڵتۆن کێینێس دۆنز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 31/10/16 PL2 Brighton U23 1 - 1 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/10/16 PL2 Norwich City U23 0 - 1 Wolves U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/10/16 PL2 Norwich City U23 2 - 1 West Bromwich Albi… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/10/16 FLT بارنێت 0 - 5 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 26/09/16 PL2 Fulham U23 0 - 1 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 19/09/16 PL2 Norwich City U23 0 - 2 West Ham United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/09/16 PL2 Blackburn Rovers U23 2 - 0 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/08/16 FLT پێتربۆرۆ یونایتد 1 - 6 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 25/08/16 PL2 Norwich City U23 1 - 2 Middlesbrough U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 22/08/16 PL2 Norwich City U23 0 - 1 Stoke City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 15/08/16 PL2 Norwich City U23 0 - 3 Newcastle United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان