پێناس

ناوی یەکەم
Bas
پاشناو
van Dongen
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
16-11-75
تەمەن
41
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Bas van Dongen

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 22/08/17 UCL ڕیجێکا 0 - 1 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 ERE ئوترێخت 2 - 0 ویلیام II 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 ERE فێینورد 2 - 1 توێنتی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 06/07/17 UEL ڕوزۆمبێرۆک 2 - 0 ڤۆیڤۆدینا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/06/17 UUC ئەڵمانیای ژێر ٢١ ساڵ 3 - 0 دێنمارکی ژێر ٢١ ساڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/06/17 UUC پۆڵاندای ژێر ٢١ ساڵ 1 - 2 سلۆڤاکیای ژێر ٢١ ساڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 ERE ئالکمار 4 - 1 گرۆنینگێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/05/17 ERE هێرنێڤین 1 - 3 ئوترێخت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 ERE ویلیام II 1 - 3 ئایاکس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 ERE هێراکلێس 4 - 0 دێن هاگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 ERE گەو ئەهێد ئیگڵز 2 - 3 گرۆنینگێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 ERE ڕۆدا جەی سی 3 - 1 سپارتا ڕۆتێردام 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 06/04/17 ERE توێنتی 2 - 2 ئایندهۆڤن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 ERE ڤیتێسی 2 - 1 ئێن ئی سی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/03/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 1 ئایاکس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 ERE فێینورد 5 - 2 ئالکمار 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/03/17 ERE ئوترێخت 1 - 1 دێن هاگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/03/17 KNB سپارتا ڕۆتێردام 1 - 2 ڤیتێسی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/02/17 ERE توێنتی 1 - 0 هێرنێڤین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/02/17 UEL ڕۆستۆڤ 4 - 0 سپارتا پراها ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/02/17 ERE فێینورد 2 - 0 گرۆنینگێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 06/02/17 EED برێدا 1 - 0 دۆردرێخت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/02/17 PRL ئیتیحاد 1 - 4 ئەهلی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/01/17 ERE هێراکلێس 1 - 2 ئایندهۆڤن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/01/17 KNB ئوترێخت P 2 - 2 P کامبور 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان