پێناس

ناوی یەکەم
Mickael
پاشناو
Annonier
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
18-06-72
تەمەن
45
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
Mickael Annonier

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 19/08/17 LI1 مۆنتپێلیێر 1 - 1 ستاسبۆرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 LI1 گوینگامپ 0 - 3 پاریس سان جێرماین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 LI1 سانت ئیتیان 1 - 0 نیس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/08/17 UEL سیۆن 1 - 1 سودوڤا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 13/07/17 UEL نۆرکۆپین 2 - 1 Trakai 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/05/17 LI2 لو هاڤر 4 - 1 ئۆرلێنس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 LI1 مێتز 1 - 1 تۆلۆز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 2 - 1 نیس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/04/17 LI1 ئانجەرس 1 - 2 ئۆڵیمپیک لیۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 LI1 لۆریێنت 5 - 1 مێتز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 LI1 گوینگامپ 2 - 1 تۆلۆز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/04/17 CDF ئانجەرس 2 - 1 بۆردۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 LI1 ڕێنێس 1 - 1 ئۆڵیمپیک لیۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/03/17 LI1 کان 0 - 3 مۆناکۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 LI1 گوینگامپ 5 - 0 باستیا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 LI1 پاریس سان جێرماین 1 - 0 نانسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/02/17 LI2 ڕێیمس 1 - 1 برێست 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/02/17 LI1 باستیا 1 - 1 مۆناکۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/02/17 LI1 لۆریێنت 1 - 1 تۆلۆز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/02/17 LI1 سانت ئیتیان 2 - 0 ئۆڵیمپیک لیۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/01/17 CDF شاتورتوغ E 2 - 3 E لۆریێنت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/01/17 LI1 تۆلۆز 0 - 3 سانت ئیتیان 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/01/17 CDL بۆردۆ 1 - 4 پاریس سان جێرماین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/01/17 LI1 مۆنتپێلیێر 1 - 1 دیجون 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/01/17 CDL پاریس سان جێرماین 2 - 0 مێتز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان