پێناس

ناوی یەکەم
Mykola
پاشناو
Levko
وڵات
ئۆکرانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
09-12-72
تەمەن
45
وڵاتی لە دایکبوون
ئۆکرانیا
بەرزیی باڵا
180 سم
کێش
79 کگ
Mykola Levko

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 21/02/18 PRL کارپاتی 2 - 1 Olimpik Donetsk 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 PRL زۆریا 1 - 1 Veres 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 CUP ئۆلیکساندریا E 2 - 3 E دینامۆ کیێڤ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 PRL چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 0 - 3 ڤۆرسکلا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 PRL Veres 1 - 2 شاختار دۆنێستک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/08/17 PRL دینامۆ کیێڤ 3 - 0 زیرکا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 PRL Stal Kamianske 1 - 2 شاختار دۆنێستک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/07/17 PRL زۆریا 0 - 1 Stal Kamianske 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/05/17 PRL ڤۆرسکلا 1 - 0 دنیپرۆ دنیپرۆپێترۆڤسک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 PRL دنیپرۆ دنیپرۆپێترۆڤسک 2 - 3 کارپاتی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 PRL Olimpik Donetsk 1 - 0 چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 PRL کارپاتی 1 - 0 ڤۆلین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 PRL چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 0 - 0 Olimpik Donetsk 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 PRL Olimpik Donetsk 0 - 0 Stal Kamianske 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/12/16 PRL شاختار دۆنێستک 2 - 0 Stal Kamianske 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/11/16 PRL ئۆلیکساندریا 1 - 1 Olimpik Donetsk 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/10/16 PRL زۆریا 2 - 1 زیرکا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/10/16 PRL ئۆلیکساندریا 1 - 1 دینامۆ کیێڤ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/09/16 PRL Olimpik Donetsk 0 - 4 دینامۆ کیێڤ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/09/16 PRL Olimpik Donetsk 3 - 0 دنیپرۆ دنیپرۆپێترۆڤسک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/08/16 PRL Olimpik Donetsk 4 - 2 زیرکا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/07/16 PRL شاختار دۆنێستک 4 - 1 زیرکا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/05/16 CUP شاختار دۆنێستک 2 - 0 ئۆلیکساندریا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/04/16 PRL دینامۆ کیێڤ 1 - 0 ڤۆرسکلا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/04/16 CUP دنیپرۆ دنیپرۆپێترۆڤسک 1 - 0 زۆریا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان