پێناس

ناوی یەکەم
Artem
پاشناو
Mykhaylyuk
وڵات
ئۆکرانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
19-06-90
تەمەن
28
وڵاتی لە دایکبوون
ئۆکرانیا
بەرزیی باڵا
180 سم
کێش
72 کگ
Artem Mykhaylyuk

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 26/05/18 DRL لڤیڤ 0 - 3 Nyva Vinnytsya x9 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/05/18 PEL ئاڕسیناڵ کیێڤ 2 - 0 Kremin' ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 DRL Inhulets II 0 - 1 Mykolaiv II x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/05/18 DRL Sudnobudivnyk 2 - 4 Nikopol x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 DRL تاڤرییا 2 - 0 Mykolaiv II x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 DRL Dnipro-1 3 - 0 Metalurh Zaporizhya x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 DRL Arsenal Bila Tserkva 0 - 1 لڤیڤ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 DRL Myr 4 - 0 Inhulets II x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/10/17 DRL Mykolaiv II 1 - 4 Enerhiya Nova Kakhovka x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/09/17 DRL Metalurh Zaporizhya 0 - 5 Metalist 1925 Kharkiv x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 PEL Kolos Kovalivka 4 - 1 Kremin' ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/07/17 DRL Polessya 0 - 4 Nyva Vinnytsya ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 PEL Poltava 1 - 2 Helios ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 PEL Cherkaskyi Dnipro 0 - 2 Inhulets' ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان