پێناس

ناوی یەکەم
Danny
پاشناو
Makkelie
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
28-01-83
تەمەن
34
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Danny Makkelie

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 18/11/17 ERE برێدا 0 - 8 ئایاکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/11/17 FRI بەلجیکا 1 - 0 یابان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/11/17 WQE یۆنان 0 - 0 کرواتیا ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 ERE ڤیتێسی 0 - 0 پی ئی سی زڤولێ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 UCL سەڵتیک 1 - 2 بایێرن میونیش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/10/17 KNB ئالێمر ستی 0 - 4 ئالکمار x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 ERE فێینورد 1 - 4 ئایاکس x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 ERE ڤی ڤی ڤی 2 - 5 ئایندهۆڤن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 05/10/17 WQE ئیرلاندی باکور 1 - 3 ئەڵمانیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 1 - 2 ڕۆدا جەی سی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 KNB ئێم ڤی ڤی 2 - 3 ئالکمار x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 ERE برێدا 2 - 1 گرۆنینگێن x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UCL لیڤەرپوڵ 2 - 2 سێڤییا x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 ERE هێراکلێس 2 - 4 فێینورد x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/09/17 WQE هەنگاری 0 - 1 پۆرتوگال x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 ERE ئایندهۆڤن 2 - 0 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/08/17 UCL ڕیجێکا 0 - 1 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 ERE ئالکمار 2 - 0 دێن هاگ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 SUC فێینورد P 1 - 1 P ڤیتێسی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 ERE ڕۆدا جەی سی 1 - 0 ویلیام II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 KNB ئالکمار 0 - 2 ڤیتێسی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 ERE پی ئی سی زڤولێ 1 - 2 هێراکلێس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/04/17 ERE ئایاکس 5 - 1 هێرنێڤین x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/04/17 ERE ئوترێخت 3 - 0 توێنتی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان