پێناس

ناوی یەکەم
Andre
پاشناو
Marriner
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
01-01-71
تەمەن
46
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
Birmingham
Andre Marriner

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 09/12/17 EPL بێرنلی 1 - 0 واتفۆرد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 EPL ئاڕسێناڵ 1 - 3 مانچێستەر یونایتد x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/11/17 EPL برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 0 - 0 کریستاڵ پاڵاس x2 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 EPL مانچێستەر یونایتد 1 - 0 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/11/17 UEL سپۆرتین براگا 3 - 1 هۆفێنهایم x11 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 EPL واتفۆرد 2 - 0 وێست هام یونایتد x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 EPL کریستاڵ پاڵاس 2 - 2 ئێڤەرتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/11/17 FRI پۆرتوگال 1 - 1 ئەمێریکا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/11/17 FLT بریستۆڵ ڕۆڤەرز 2 - 4 سویندۆن تاون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 EPL مانچێستەر ستی 3 - 1 ئاڕسێناڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 EPL لێیستەر ستی 2 - 0 ئێڤەرتۆن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 4 - 1 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 EPL چێڵسی 4 - 2 واتفۆرد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 EPL کریستاڵ پاڵاس 2 - 1 چێڵسی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 WQE بێلاڕوس 1 - 3 هۆڵاندا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 EPL چێڵسی 0 - 1 مانچێستەر ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/09/17 UEL زینیت 3 - 1 ڕیاڵ سۆسیداد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 EPL برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 1 - 0 نیوکاسڵ یونایتد x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 EPL وێست هام یونایتد 2 - 3 تۆتێنهام هۆتسپێر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 LEC چێڵسی 5 - 1 نۆتینگام فۆرێست ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 EPL مانچێستەر یونایتد 4 - 0 ئێڤەرتۆن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 EPL برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 3 - 1 وێست برۆمیچ ئالبیۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 31/08/17 WQE قوبرس 3 - 2 بۆسنیا و هێرزێگۆڤینا x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 EPL چێڵسی 2 - 0 ئێڤەرتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان