پێناس

ناوی یەکەم
Andre
پاشناو
Marriner
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
01-01-71
تەمەن
48
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
Birmingham
Andre Marriner

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 12/05/19 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 2 - 2 ئێڤەرتۆن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/05/19 EPL نیوکاسڵ یونایتد 2 - 3 لیڤەرپوڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/04/19 EPL واتفۆرد 1 - 2 وۆڵڤەرهامپتۆن واند… ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/04/19 EPL مانچێستەر یونایتد 0 - 2 مانچێستەر ستی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/04/19 EPL وێست هام یونایتد 2 - 2 لێیستەر ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/04/19 EPL برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 0 - 2 کاردیف ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/04/19 EPL ساوسامپتۆن 3 - 1 وۆڵڤەرهامپتۆن واند… ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/04/19 FAC واتفۆرد E 3 - 2 E وۆڵڤەرهامپتۆن واند… ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/04/19 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 2 - 0 کریستاڵ پاڵاس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 31/03/19 EPL کاردیف ستی 1 - 2 چێڵسی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/03/19 FAC سوانزی ستی 2 - 3 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/03/19 EPL لیڤەرپوڵ 4 - 2 بێرنلی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 EPL هەدەرفیڵد تاون 0 - 2 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/03/19 EPL وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 2 - 0 کاردیف ستی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 27/02/19 EPL چێڵسی 2 - 0 تۆتێنهام هۆتسپێر x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/02/19 EPL کاردیف ستی 0 - 3 ئێڤەرتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/02/19 EPL مانچێستەر یونایتد 0 - 0 لیڤەرپوڵ ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 18/02/19 FAC چێڵسی 0 - 2 مانچێستەر یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/02/19 FAC نیوپۆرت کاونتی 1 - 4 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/02/19 EPL هەدەرفیڵد تاون 1 - 2 ئاڕسێناڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 1 - 0 نیوکاسڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 30/01/19 EPL ساوسامپتۆن 1 - 1 کریستاڵ پاڵاس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/01/19 FAC چێڵسی 3 - 0 شێفیڵد وێنزدەی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/01/19 EPL هەدەرفیڵد تاون 0 - 3 مانچێستەر ستی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/01/19 EPL لیڤەرپوڵ 4 - 3 کریستاڵ پاڵاس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان