پێناس

ناوی یەکەم
Andre
پاشناو
Marriner
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
01-01-71
تەمەن
47
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
Birmingham
Andre Marriner

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 08/12/18 EPL چێڵسی 2 - 0 مانچێستەر ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/12/18 EPL مانچێستەر یونایتد 2 - 2 ئاڕسێناڵ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 EPL ئاڕسێناڵ 4 - 2 تۆتێنهام هۆتسپێر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/11/18 EPL کاردیف ستی 2 - 1 وۆڵڤەرهامپتۆن واند… x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 EPL وێست هام یونایتد 0 - 4 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/11/18 LET میڵتۆن کێینێس دۆنز 2 - 0 ماکلێسفیڵد تاون x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 EPL چێڵسی 0 - 0 ئێڤەرتۆن ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 EPL ساوسامپتۆن 1 - 1 واتفۆرد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 EPL ئاڕسێناڵ 1 - 1 لیڤەرپوڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/10/18 LEC ئاڕسێناڵ 2 - 1 بلاکپوڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 29/10/18 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 0 - 1 مانچێستەر ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 EPL فوڵهام 0 - 3 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 EPL نیوکاسڵ یونایتد 0 - 1 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 EPL لێیستەر ستی 1 - 2 ئێڤەرتۆن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 EPL چێڵسی 1 - 1 لیڤەرپوڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 LEC ئاڕسێناڵ 3 - 1 برێنتفۆرد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 EPL کریستاڵ پاڵاس 0 - 0 نیوکاسڵ یونایتد x2 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 EPL وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 1 - 0 بێرنلی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 EPL هەدەرفیڵد تاون 0 - 1 کریستاڵ پاڵاس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 EPL واتفۆرد 2 - 1 تۆتێنهام هۆتسپێر x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 EPL لێیستەر ستی 1 - 2 لیڤەرپوڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/08/18 LEC برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 0 - 1 ساوسامپتۆن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 EPL فوڵهام 4 - 2 بێرنلی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 EPL ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 2 - 2 ئێڤەرتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 EPL مانچێستەر ستی 6 - 1 هەدەرفیڵد تاون x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان