پێناس

ناوی یەکەم
Daniel
پاشناو
Siebert
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
04-05-84
تەمەن
34
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Daniel Siebert

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 21/05/18 PL1 هۆڵستاین کیێل 0 - 1 ڤۆڵفسبۆرگ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 BUN بۆروسیا دۆرتموند 1 - 2 ماینز ٠٥ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 BUN ڤۆڵفسبۆرگ 1 - 3 هامبورگ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 2.B کایزەرسلاوتێرن 0 - 1 دینامۆ درێسدێن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 DFB بایێر لیڤەرکوزن 2 - 6 بایێرن میونیش x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 BUN ئینتراخت فرانکفورت 1 - 1 هۆفێنهایم x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 BUN ئینتراخت فرانکفورت 3 - 0 ماینز ٠٥ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 14/03/18 UYL Real Madrid U19 2 - 4 Chelsea U19 x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 3.L کێمنیتزەر 1 - 1 هاڵیشێر ئێف سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 BUN بایێر لیڤەرکوزن 0 - 2 شاڵکە x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/02/18 UYL PSG U19 0 - 1 Barcelona U19 x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 2.B دینامۆ درێسدێن 1 - 0 یان ڕێجێنسبورگ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 BUN ئینتراخت فرانکفورت 4 - 2 کۆڵن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 BUN بۆروسیا دۆرتموند 2 - 2 فرێیبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/01/18 BUN بایێر لیڤەرکوزن 1 - 3 بایێرن میونیش x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/12/17 DFB نورنبێرگ E 0 - 2 E ڤۆڵفسبۆرگ x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 BUN بایێرن میونیش 1 - 0 کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/12/17 UEL ڤیکتۆریا گویماریاس 1 - 1 کۆنیاسپۆر x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 BUN هۆفێنهایم 4 - 0 ئاڕ بی لایپزیگ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 BUN فرێیبورگ 2 - 1 ماینز ٠٥ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 2.B نورنبێرگ 2 - 2 هۆڵستاین کیێل x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 BUN هامبورگ 3 - 1 شتوتگارت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 BUN بایێرن میونیش 2 - 0 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 DFB ماگدێبورگ 0 - 5 بۆروسیا دۆرتموند x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 REG Union Fürstenwalde 1 - 3 ئینێرجی کۆتبوس x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان