پێناس

ناوی یەکەم
Daniel
پاشناو
Siebert
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
04-05-84
تەمەن
34
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Daniel Siebert

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 08/12/18 BUN شاڵکە 1 - 2 بۆروسیا دۆرتموند x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/11/18 UEL ستاندارد لیگ 1 - 0 سێڤییا x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 4 - 1 هانۆڤەر ٩٦ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 BUN ڤۆڵفسبۆرگ 0 - 1 بۆروسیا دۆرتموند x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/10/18 UCL لیڤەرپوڵ 4 - 0 کرێڤنا زڤێزدا x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 3.L کارڵسروهەر 2 - 5 ڤێهێن ڤێیسبادێن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/10/18 NAT نۆرویج 1 - 0 سلۆڤێنیا x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 BUN هۆفێنهایم 1 - 2 ئینتراخت فرانکفورت x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 04/10/18 UEL سپارتاک مۆسکۆ 3 - 3 ڤییاڕیاڵ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 1 - 3 کۆڵن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 BUN شاڵکە 0 - 2 بایێرن میونیش x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 3.L هانسا ڕۆستۆک 2 - 2 ١٨٦٠ میونیش x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 BUN ماینز ٠٥ 1 - 0 شتوتگارت x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/08/18 UEL ئاپۆیل 1 - 0 ئاستانا x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/08/18 DFB پادێربۆرن 2 - 1 ئینگۆلستادت x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/08/18 UEL بازل 1 - 0 ڤیتێسی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 06/08/18 2.B دینامۆ درێسدێن 1 - 0 دویسبورگ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 UEL ئابێردین 1 - 1 بێرنلی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/05/18 PL1 هۆڵستاین کیێل 0 - 1 ڤۆڵفسبۆرگ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 BUN بۆروسیا دۆرتموند 1 - 2 ماینز ٠٥ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 BUN ڤۆڵفسبۆرگ 1 - 3 هامبورگ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 2.B کایزەرسلاوتێرن 0 - 1 دینامۆ درێسدێن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 DFB بایێر لیڤەرکوزن 2 - 6 بایێرن میونیش x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 BUN ئینتراخت فرانکفورت 1 - 1 هۆفێنهایم x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 BUN ئینتراخت فرانکفورت 3 - 0 ماینز ٠٥ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان