پێناس

ناوی یەکەم
Tobias
پاشناو
Christ
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
26-06-76
تەمەن
42
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Tobias Christ

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 12/07/18 UEL ڕێنجەرز 2 - 0 Shkupi 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/05/18 REG ئینێرجی کۆتبوس 0 - 0 Weiche Flensburg 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 2.B دینامۆ درێسدێن 0 - 1 یونیۆن بەرلین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 2.B سان پاولی 1 - 0 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 BUN بایێرن میونیش 4 - 1 ئینتراخت فرانکفورت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 2.B ساندهاوسێن 1 - 1 دارمستادت ٩٨ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 BUN ڤێردێر برێمەن 1 - 1 ئاڕ بی لایپزیگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 BUN هامبورگ 3 - 2 شاڵکە 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 3.L ئونتەرهاچین 3 - 2 ڤورزبێرگەر کیکەرز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 BUN بایێرن میونیش 6 - 0 هامبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 BUN کۆڵن 2 - 3 شتوتگارت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 BUN هۆفێنهایم 1 - 1 فرێیبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/02/18 PRL شەباب 1 - 2 هیلال 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 2.B ساندهاوسێن 0 - 0 ئینتراخت براونشڤایگ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/02/18 DFB شاڵکە 1 - 0 ڤۆڵفسبۆرگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 BUN فرێیبورگ 0 - 0 بایێر لیڤەرکوزن ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 BUN کۆڵن 1 - 1 ئاوگسبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/01/18 BUN هێرتا بەرلین 1 - 1 بۆروسیا دۆرتموند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 BUN ئاوگسبورگ 3 - 3 فرێیبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 BUN هامبورگ 0 - 0 ڤۆڵفسبۆرگ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 04/12/17 2.B ئینگۆلستادت 0 - 2 ئینتراخت براونشڤایگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/11/17 BUN هانۆڤەر ٩٦ 1 - 1 شتوتگارت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 BUN شتوتگارت 2 - 1 بۆروسیا دۆرتموند ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 BUN ئاوگسبورگ 1 - 1 بایێر لیڤەرکوزن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/11/17 UYL Napoli U19 3 - 5 Manchester City U19 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان