پێناس

ناوی یەکەم
Alexander
پاشناو
Conrad
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
15-11-66
تەمەن
52
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
Unknown
Alexander Conrad

کاروانی یارییکردن (ڕاهێنەر)

تیم From To
فرانکفورت 01.07.2017

matches (coach)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 12/11/17 REG فرانکفورت 2 - 4 شتوتگارتەر کیکەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 REG فڕایبۆڕگ II 2 - 1 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 REG فرانکفورت 2 - 0 Röchling Völklingen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/10/17 REG ئێلڤێرسبێرگ 3 - 1 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 REG فرانکفورت 4 - 1 حەسەن کاسێل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 REG یولم 2 - 2 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/10/17 REG فرانکفورت 0 - 0 TSV Steinbach بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/10/17 REG هۆڤێنهایم II 3 - 1 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/09/17 REG فرانکفورت 1 - 3 Schott Mainz بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 25/09/17 REG کیکەرز ئۆفێنباخ 4 - 1 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 REG فرانکفورت 1 - 0 شتوتگارت II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 REG ساربورکێن 3 - 0 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/09/17 REG فرانکفورت 0 - 2 ڤاڵدهۆف مانهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 REG ئینتراخت ستادتایلنفۆرد 1 - 2 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/08/17 REG فرانکفورت 1 - 0 کۆبلێنز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 REG ئەستۆریا والدۆرف 6 - 0 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 REG فرانکفورت 1 - 2 ۆرماتیا ۆڕمس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 REG ماینز ٠٥ II 3 - 0 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

فرانکفورت پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
25
21
18
بەرگریکاران
تەمەن
24
27
35
28
20
23
26
25
18
ناوەڕاستکاران
تەمەن
18
24
18
18
25
21
22
24
19
هێرشبەران
تەمەن
26
25
23
25
30
19
ڕاهێنەر
تەمەن
52