پێناس

ناوی یەکەم
Johan
پاشناو
Hamel
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
11-10-80
تەمەن
37
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
بەرزیی باڵا
183 سم
کێش
78 کگ
Johan Hamel

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 13/12/17 CDL ڕێنێس P 2 - 2 P ئۆڵیمپیک مارسێیل x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 LI1 پاریس سان جێرماین 3 - 1 لیل x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 CDF لێنز E 3 - 2 E ڕێیمس x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 LI1 تۆلۆز 1 - 2 نیس x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 1 - 0 گوینگامپ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 LI1 لیل 3 - 1 سانت ئیتیان x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/11/17 UUC ئۆکرانیای ژێر ٢١ ساڵ 0 - 2 ئینگلتەرای ژێر ٢١ ساڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 LI2 ڤالێنسیان 0 - 0 برێست x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 LI1 گوینگامپ 1 - 1 ئامیێنس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 LI1 ئانجەرس 0 - 1 تۆلۆز x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 LI1 ئۆڵیمپیک لیۆن 3 - 2 مۆناکۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 LI1 نانت 1 - 0 مێتز x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 LI1 مۆناکۆ 3 - 0 ستاسبۆرگ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 LI1 نیس 4 - 0 مۆناکۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 LI1 ئامیێنس 3 - 0 نیس x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 LI1 ستاسبۆرگ 3 - 0 لیل x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 04/08/17 LI2 لو هاڤر 4 - 1 ئۆکسێر x5 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/07/17 UEL دینامۆ مینسک 3 - 0 ڕابۆتنیکی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 LI1 پاریس سان جێرماین 1 - 1 کان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/05/17 LI2 نیۆرت 2 - 2 ستاسبۆرگ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/05/17 LI2 کلێمۆنت 2 - 3 بۆرگ پێرۆناس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 LI1 نانت 1 - 0 لۆریێنت x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/04/17 LI1 مێتز 2 - 3 پاریس سان جێرماین x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/04/17 LI1 باستیا 0 - 0 ئۆڵیمپیک لیۆن ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 1 - 1 دیجون x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان