پێناس

ناوی یەکەم
Martin
پاشناو
van den Kerkhof
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-12-83
تەمەن
33
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Martin van den Kerkhof

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 20/08/17 ERE برێدا 1 - 4 ئایندهۆڤن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 EED والویجک 0 - 2 ئێمەن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 ERE فێینورد 2 - 1 توێنتی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/07/17 UEL Trakai P 2 - 1 P نۆرکۆپین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/05/17 ERE ئوترێخت P 3 - 0 P ئالکمار ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 25/05/17 PL1 ئێم ڤی ڤی 0 - 0 ڕۆدا جەی سی ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 18/05/17 PL1 هێلمۆند سپۆرت 0 - 1 ڕۆدا جەی سی x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 ERE ئالکمار 2 - 3 ئوترێخت x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 ERE ئێکسێلسیۆر 3 - 0 فێینورد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/05/17 EED ئێم ڤی ڤی 1 - 1 والویجک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/04/17 EED هێلمۆند سپۆرت 1 - 1 ئالێمر ستی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/04/17 EED ئێمەن 0 - 0 برێدا x2 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/04/17 ERE گرۆنینگێن 5 - 1 پی ئی سی زڤولێ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 ERE دێن هاگ 1 - 1 ئایندهۆڤن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/04/17 ERE ئالکمار 1 - 1 ڕۆدا جەی سی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 ERE هێراکلێس 4 - 1 هێرنێڤین x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/03/17 EED دۆردرێخت 5 - 2 ڤی ڤی ڤی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 ERE ڕۆدا جەی سی 3 - 1 گرۆنینگێن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/03/17 ERE ئالکمار 1 - 1 ئێکسێلسیۆر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/03/17 EED دی گرافشاپ 2 - 1 برێدا x11 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 ERE ئێن ئی سی 0 - 1 سپارتا ڕۆتێردام x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 ERE دێن هاگ 0 - 1 فێینورد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/02/17 EED ئالێمر ستی 0 - 1 کامبور x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/02/17 ERE ڤیتێسی 0 - 2 ویلیام II x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 06/02/17 EED یۆنگ پی ئێس ڤی 2 - 1 ڤی ڤی ڤی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان