پێناس

ناوی یەکەم
Martin
پاشناو
van den Kerkhof
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-12-83
تەمەن
34
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Martin van den Kerkhof

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 12/01/18 EED ئێم ڤی ڤی 0 - 0 تێلستار x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/12/17 ERE ئایندهۆڤن 2 - 1 ڤیتێسی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/12/17 EED گەو ئەهێد ئیگڵز 0 - 0 والویجک x4 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 ERE ئێکسێلسیۆر 2 - 0 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/12/17 EED ئالێمر ستی 2 - 1 دی گرافشاپ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 2 ئایندهۆڤن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/11/17 ERE ئالکمار 2 - 0 توێنتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 EED والویجک 4 - 1 تێلستار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 ERE هێراکلێس 2 - 1 گرۆنینگێن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 ERE ڕۆدا جەی سی 1 - 1 فێینورد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/10/17 EED دی گرافشاپ 2 - 0 فۆرتونا سیتارد x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 KNB ویلیام II 2 - 1 هێرنێڤین x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 ERE برێدا 0 - 2 پی ئی سی زڤولێ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UYL Ajax U19 2 - 0 Hammarby U19 ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/09/17 EED کامبور 1 - 1 والویجک x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 ERE گرۆنینگێن 1 - 0 توێنتی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 KNB فێینورد 2 - 0 دێن هاگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 KNB ئێمەن 1 - 3 ئێن ئی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/09/17 EED دی گرافشاپ 1 - 2 ئێم ڤی ڤی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/09/17 EED هێلمۆند سپۆرت 1 - 1 گەو ئەهێد ئیگڵز x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 ERE فێینورد 5 - 0 ویلیام II ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 ERE هێراکلێس 2 - 2 ئێکسێلسیۆر x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 ERE برێدا 1 - 4 ئایندهۆڤن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 EED والویجک 0 - 2 ئێمەن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان