پێناس

ناوی یەکەم
Rogier
پاشناو
Honig
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-10-82
تەمەن
35
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Rogier Honig

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 17/05/18 PL1 ئالێمر ستی 1 - 1 دی گرافشاپ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/05/18 ERE دێن هاگ 2 - 5 ڤیتێسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 ERE ئایندهۆڤن 0 - 0 گرۆنینگێن 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 ERE برێدا 3 - 0 هێرنێڤین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 ERE توێنتی 2 - 0 پی ئی سی زڤولێ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/04/18 ERE هێراکلێس 0 - 3 ئالکمار 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/04/18 EED ئێمەن 2 - 3 ڤۆلێندام 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 ERE فێینورد 5 - 0 ئێکسێلسیۆر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/03/18 EED ئێن ئی سی 1 - 1 دی گرافشاپ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 ERE ئایندهۆڤن 3 - 0 ڤی ڤی ڤی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 ERE ڕۆدا جەی سی 0 - 2 سپارتا ڕۆتێردام 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 ERE دێن هاگ 2 - 1 ویلیام II 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 08/02/18 ERE فێینورد 3 - 0 گرۆنینگێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 ERE هێرنێڤین 1 - 0 توێنتی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 ERE ڕۆدا جەی سی 2 - 1 ئێکسێلسیۆر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/01/18 EED گەو ئەهێد ئیگڵز 3 - 1 ئێم ڤی ڤی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/12/17 ERE ئالکمار 3 - 1 هێرنێڤین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/12/17 KNB ویلیام II 3 - 0 والویجک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/12/17 EED ئێن ئی سی 1 - 1 هێلمۆند سپۆرت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 ERE ڤی ڤی ڤی 0 - 1 ئوترێخت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 ERE توێنتی 2 - 3 دێن هاگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/12/17 EED ئێم ڤی ڤی 0 - 4 یۆنگ ئایاکس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 2 ئایندهۆڤن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 ERE دێن هاگ 2 - 2 فێینورد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 ERE هێرنێڤین 1 - 2 ئالکمار 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان