پێناس

ناوی یەکەم
Serdar
پاشناو
Gözübüyük
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
29-10-85
تەمەن
32
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Serdar Gözübüyük

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 19/01/18 ERE ئوترێخت 1 - 1 ئالکمار x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/12/17 EED ئالێمر ستی 5 - 1 ئێف سی ئایندهۆڤن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 0 - 7 فێینورد x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 ERE ڤیتێسی 2 - 2 ویلیام II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/12/17 UEL کۆبێنهاڤن 2 - 0 شێریف x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 ERE دێن هاگ 0 - 3 گرۆنینگێن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 ERE هێرنێڤین 1 - 2 پی ئی سی زڤولێ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 EED دی گرافشاپ 1 - 3 ئێن ئی سی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 02/11/17 UEL ڕۆزێنبۆرگ 1 - 1 زینیت x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 ERE ڤیتێسی 2 - 4 ئایندهۆڤن x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 KNB فێینورد 4 - 1 Swift x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 ERE توێنتی 3 - 0 ڕۆدا جەی سی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 ERE دێن هاگ 1 - 2 ئێکسێلسیۆر x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/10/17 WQE کۆماری ئێرلاند 2 - 0 مۆڵدۆڤا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 ERE هێرنێڤین 0 - 4 ئایاکس x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 ERE ئوترێخت 1 - 7 ئایندهۆڤن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/09/17 KNB De Meern 0 - 5 پی ئی سی زڤولێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/09/17 UEL ئۆستریا ون 1 - 5 میلان x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 ERE ئایاکس 3 - 0 پی ئی سی زڤولێ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/09/17 WQE لاتڤیا 0 - 3 سویسرا x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 ERE ئوترێخت 2 - 0 ویلیام II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 ERE فێینورد 2 - 1 توێنتی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/08/17 UCL لودۆگۆڕێتس 3 - 1 Hapoel Be'er Sheva x11 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/06/17 UUC ئەڵمانیای ژێر ٢١ ساڵ 3 - 0 دێنمارکی ژێر ٢١ ساڵ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/06/17 UUC پۆڵاندای ژێر ٢١ ساڵ 1 - 2 سلۆڤاکیای ژێر ٢١ ساڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان