پێناس

ناوی یەکەم
Serdar
پاشناو
Gözübüyük
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
29-10-85
تەمەن
31
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Serdar Gözübüyük

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 20/08/17 ERE ئوترێخت 2 - 0 ویلیام II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 ERE فێینورد 2 - 1 توێنتی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/08/17 UCL لودۆگۆڕێتس 3 - 1 Hapoel Be'er Sheva x11 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/06/17 UUC ئەڵمانیای ژێر ٢١ ساڵ 3 - 0 دێنمارکی ژێر ٢١ ساڵ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/06/17 UUC پۆڵاندای ژێر ٢١ ساڵ 1 - 2 سلۆڤاکیای ژێر ٢١ ساڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 ERE ئالکمار 4 - 1 گرۆنینگێن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/05/17 ERE هێرنێڤین 1 - 3 ئوترێخت x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 ERE ویلیام II 1 - 3 ئایاکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 ERE هێراکلێس 4 - 0 دێن هاگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 ERE گەو ئەهێد ئیگڵز 2 - 3 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 ERE ڕۆدا جەی سی 3 - 1 سپارتا ڕۆتێردام x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 06/04/17 ERE توێنتی 2 - 2 ئایندهۆڤن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 ERE ڤیتێسی 2 - 1 ئێن ئی سی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/03/17 EED ئێمەن 2 - 0 ئۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 13/03/17 EED فۆرتونا سیتارد 0 - 2 برێدا x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/03/17 ERE ئوترێخت 1 - 1 دێن هاگ x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/02/17 ERE ئایاکس 4 - 1 هێراکلێس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/02/17 UEL جێنک 1 - 0 ئاسترا جورجیۆ x9 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/02/17 ERE توێنتی 1 - 0 هێرنێڤین x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/02/17 ERE فێینورد 2 - 0 گرۆنینگێن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/02/17 ERE ئالکمار 2 - 4 ئایندهۆڤن x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/01/17 ERE ڕۆدا جەی سی 4 - 0 ئێکسێلسیۆر x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/01/17 EED ڤی ڤی ڤی 2 - 1 ئێم ڤی ڤی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/01/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 1 - 2 ئوترێخت x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 15/12/16 KNB هێراکلێس 0 - 3 سپارتا ڕۆتێردام x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان