پێناس

ناوی یەکەم
Serdar
پاشناو
Gözübüyük
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
29-10-85
تەمەن
32
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Serdar Gözübüyük

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 12/05/18 ERE ئوترێخت 2 - 1 هێرنێڤین x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 PL1 ئالێمر ستی 3 - 2 ئێم ڤی ڤی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 ERE ئایاکس 3 - 0 ئالکمار x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/04/18 ERE ڕۆدا جەی سی 2 - 2 ئایندهۆڤن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 ERE دێن هاگ 2 - 1 توێنتی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 ERE برێدا 1 - 0 ڤیتێسی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 ERE فێینورد 5 - 0 ئێکسێلسیۆر x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 ERE ئایندهۆڤن 3 - 0 ڤی ڤی ڤی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/03/18 EED دی گرافشاپ 0 - 1 دۆردرێخت x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 ERE هێرنێڤین 2 - 0 ویلیام II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 ERE ئالکمار 2 - 1 سپارتا ڕۆتێردام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 15/02/18 UEL ئۆڵیمپیک مارسێیل 3 - 0 سپۆرتین براگا x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 ERE ئایاکس 2 - 1 توێنتی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 08/02/18 ERE فێینورد 3 - 0 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 ERE ئایندهۆڤن 4 - 0 پی ئی سی زڤولێ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/01/18 ERE هێرنێڤین 2 - 1 سپارتا ڕۆتێردام x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/01/18 ERE ئوترێخت 1 - 1 ئالکمار x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/12/17 EED ئالێمر ستی 5 - 1 ئێف سی ئایندهۆڤن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 0 - 7 فێینورد x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 ERE ڤیتێسی 2 - 2 ویلیام II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/12/17 UEL کۆبێنهاڤن 2 - 0 شێریف x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 ERE دێن هاگ 0 - 3 گرۆنینگێن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 ERE هێرنێڤین 1 - 2 پی ئی سی زڤولێ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 EED دی گرافشاپ 1 - 3 ئێن ئی سی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 02/11/17 UEL ڕۆزێنبۆرگ 1 - 1 زینیت x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان