پێناس

ناوی یەکەم
Terry
پاشناو
Hoekstra
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
09-11-82
تەمەن
34
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Terry Hoekstra

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/08/17 ERE گرۆنینگێن 3 - 3 هێرنێڤین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 25/05/17 PL1 ئێم ڤی ڤی 0 - 0 ڕۆدا جەی سی 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 PL1 برێدا 2 - 0 ڤۆلێندام 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 ERE گەو ئەهێد ئیگڵز 1 - 3 سپارتا ڕۆتێردام 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 ERE ئێن ئی سی 2 - 1 ئالکمار 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/04/17 EED ئاکیلێس ٢٩ 2 - 2 دۆردرێخت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 0 ڤیتێسی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/04/17 EED ڤی ڤی ڤی 3 - 2 ئالێمر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 ERE هێرنێڤین 3 - 0 سپارتا ڕۆتێردام 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 ERE دێن هاگ 4 - 1 ڕۆدا جەی سی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/03/17 EED والویجک 1 - 4 ڤۆلێندام 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/03/17 EED برێدا 4 - 3 یۆنگ ئایاکس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 ERE هێراکلێس 2 - 1 ئوترێخت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/03/17 EED ئاکیلێس ٢٩ 0 - 3 کامبور 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/02/17 ERE گەو ئەهێد ئیگڵز 1 - 3 ڤیتێسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 2 - 2 گرۆنینگێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/02/17 EED دێن بۆش 1 - 3 ئالێمر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/02/17 ERE توێنتی 0 - 2 فێینورد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/01/17 EED ئێم ڤی ڤی 1 - 1 برێدا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/01/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 1 گەو ئەهێد ئیگڵز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/01/17 ERE پی ئی سی زڤولێ 1 - 3 ئایاکس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/12/16 ERE ڕۆدا جەی سی 0 - 0 ئوترێخت 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 14/12/16 KNB فێینورد 5 - 1 دێن هاگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/12/16 ERE ئایندهۆڤن 1 - 0 گەو ئەهێد ئیگڵز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/12/16 ERE هێراکلێس 2 - 0 ئێن ئی سی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان