پێناس

ناوی یەکەم
Terry
پاشناو
Hoekstra
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
09-11-82
تەمەن
35
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Terry Hoekstra

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 16/12/17 ERE توێنتی 1 - 1 ڤیتێسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 ERE هێرنێڤین 2 - 2 ڤی ڤی ڤی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 ERE برێدا 3 - 1 ئێکسێلسیۆر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/11/17 EED ئێف سی ئایندهۆڤن 2 - 1 کامبور 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 ERE ڕۆدا جەی سی 0 - 1 ئالکمار 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 EED تێلستار 3 - 1 گەو ئەهێد ئیگڵز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 ERE پی ئی سی زڤولێ 2 - 0 دێن هاگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 KNB ویلیام II 2 - 1 هێرنێڤین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 ERE ئالکمار 3 - 0 ئوترێخت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 ERE هێراکلێس 1 - 1 ڤیتێسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/10/17 EED فۆرتونا سیتارد 1 - 2 ئێن ئی سی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 ERE فێینورد 0 - 2 برێدا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 KNB Ajax Amateurs 0 - 6 ئوترێخت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 2 هێرنێڤین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 ERE ویلیام II 1 - 2 دێن هاگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/08/17 EED ئۆس 1 - 0 ڤۆلێندام 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 25/05/17 PL1 ئێم ڤی ڤی 0 - 0 ڕۆدا جەی سی 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 PL1 برێدا 2 - 0 ڤۆلێندام 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 ERE گەو ئەهێد ئیگڵز 1 - 3 سپارتا ڕۆتێردام 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 ERE ئێن ئی سی 2 - 1 ئالکمار 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/04/17 EED ئاکیلێس ٢٩ 2 - 2 دۆردرێخت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 0 ڤیتێسی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/04/17 EED ڤی ڤی ڤی 3 - 2 ئالێمر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 ERE هێرنێڤین 3 - 0 سپارتا ڕۆتێردام 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 ERE دێن هاگ 4 - 1 ڕۆدا جەی سی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان