پێناس

ناوی یەکەم
Antony
پاشناو
Gautier
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
19-11-77
تەمەن
40
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
Antony Gautier

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 19/05/18 LI1 کان 0 - 0 پاریس سان جێرماین x4 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/05/18 LI2 شاتورتوغ 2 - 2 برێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 2 - 1 نیس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 LI1 ئۆڵیمپیک لیۆن 2 - 0 نانت x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 LI1 بۆردۆ 0 - 1 پاریس سان جێرماین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 LI1 مێتز 0 - 5 ئۆڵیمپیک لیۆن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 LI1 کان 1 - 3 مۆنتپێلیێر x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/03/18 LI1 ستاسبۆرگ 1 - 3 مۆناکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 1 - 1 نانت x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/03/18 CDF کان 1 - 0 ئۆڵیمپیک لیۆن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 LI1 ئانجەرس 0 - 1 سانت ئیتیان x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 LI1 نیس 0 - 1 تۆلۆز x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 2 - 2 مۆناکۆ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/01/18 CDF پاریس سان جێرماین 4 - 2 گوینگامپ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 LI1 ستاسبۆرگ 3 - 2 دیجون x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/01/18 LI1 مۆنتپێلیێر 0 - 0 مۆناکۆ x6 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/01/18 CDF نانسی 2 - 3 ئۆڵیمپیک لیۆن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 LI1 ڕێنێس 1 - 4 پاریس سان جێرماین x5 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/12/17 CDL تۆلۆز 2 - 0 بۆردۆ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 LI2 ئاجاکسیۆ 1 - 0 لو هاڤر x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 LI1 مۆناکۆ 1 - 0 ئانجەرس x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 LI1 مێتز 0 - 2 ئامیێنس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 LI1 نانت 2 - 1 تۆلۆز x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 LI1 بۆردۆ 0 - 2 مۆناکۆ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 23/10/17 LI2 ئاجاکسیۆ 2 - 0 گازێلێک ئەجاکسیۆ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان