پێناس

ناوی یەکەم
Benoît
پاشناو
Bastien
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-04-83
تەمەن
35
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
Benoît Bastien

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 27/05/18 PL1 تۆلۆز 1 - 0 ئاجاکسیۆ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/05/18 LI1 ئۆڵیمپیک لیۆن 3 - 2 نیس x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 LI1 مۆناکۆ 1 - 0 سانت ئیتیان x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/04/18 LI2 نیمێس 1 - 0 لۆریێنت x5 x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 LI1 نانت 1 - 1 ڕێنێس x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 CDF لێس هێربیەرس 2 - 0 چامبلی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 LI1 لیل 2 - 2 گوینگامپ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 LI1 ئۆڵیمپیک لیۆن 2 - 0 تۆلۆز x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 15/03/18 UEL ساڵزبورگ 0 - 0 بۆروسیا دۆرتموند x6 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 LI1 ڕێنێس 1 - 1 سانت ئیتیان x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 LI1 مۆنتپێلیێر 1 - 1 ئۆڵیمپیک لیۆن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 LI1 پاریس سان جێرماین 3 - 0 ئۆڵیمپیک مارسێیل x11 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 15/02/18 UEL سپارتاک مۆسکۆ 1 - 3 ئاتلەتیک بلباو x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 LI1 بۆردۆ 3 - 2 ئامیێنس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 LI1 مۆناکۆ 3 - 2 ئۆڵیمپیک لیۆن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 LI1 تۆلۆز 1 - 0 ترۆیس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/12/17 LI1 مۆناکۆ 2 - 1 ڕێنێس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 LI1 ئۆڵیمپیک لیۆن 2 - 0 ئۆڵیمپیک مارسێیل x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/12/17 UCL شاختار دۆنێستک 2 - 1 مانچێستەر ستی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/12/17 LI1 دیجون 3 - 2 بۆردۆ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/11/17 LI1 سانت ئیتیان 2 - 2 ستاسبۆرگ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/11/17 WQI پێرو 2 - 0 نیو زیلاند ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/11/17 FRI یابان 1 - 3 بڕازیل x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 LI1 ئانجەرس 0 - 5 پاریس سان جێرماین x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 LI1 مۆنتپێلیێر 0 - 1 ڕێنێس x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان