پێناس

ناوی یەکەم
Benoît
پاشناو
Bastien
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-04-83
تەمەن
34
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
Benoît Bastien

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 16/11/17 WQI پێرو 2 - 0 نیو زیلاند ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/11/17 FRI یابان 1 - 3 بڕازیل x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 LI1 ئانجەرس 0 - 5 پاریس سان جێرماین x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 LI1 مۆنتپێلیێر 0 - 1 ڕێنێس x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/10/17 UEL کرێڤنا زڤێزدا 0 - 1 ئاڕسێناڵ x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 LI1 ئۆڵیمپیک لیۆن 3 - 2 مۆناکۆ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 09/10/17 WQE فینلاند 2 - 2 تورکیا x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 LI1 نیس 2 - 4 ئۆڵیمپیک مارسێیل x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 LI1 بۆردۆ 3 - 1 گوینگامپ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 LI1 دیجون 0 - 1 سانت ئیتیان x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UCL ڕیاڵ مەدرید 3 - 0 ئاپۆیل x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/09/17 WQE ئیتالی 1 - 0 ئیسرائیل x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/08/17 UEL ئاتلەتیک بلباو 1 - 0 پاناسیناکۆس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 LI2 ئۆکسێر 1 - 3 ئۆرلێنس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 3 - 0 دیجون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/06/17 UUC ئەڵمانیای ژێر ٢١ ساڵ 1 - 0 ئیسپانیای ژێر ٢١ ساڵ x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/06/17 UUC کۆماری چیکی ژێر ٢١ ساڵ 3 - 1 ئیتالی ژێر ٢١ ساڵ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/06/17 UUC پۆرتوگالی ژێر ٢١ ساڵ 2 - 0 سربیا - خوار ٢١ ساڵ x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/05/17 CDF ئانجەرس 0 - 1 پاریس سان جێرماین x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/05/17 LI2 ئۆکسێر 1 - 0 ڕێد ستار x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 LI1 مۆناکۆ 4 - 0 لیل x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 LI1 مۆنتپێلیێر 0 - 3 لیل x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 LI1 ئۆڵیمپیک لیۆن 1 - 2 مۆناکۆ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/04/17 LI2 ستاسبۆرگ 4 - 2 ئاجاکسیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان