پێناس

ناوی یەکەم
Benoît
پاشناو
Bastien
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-04-83
تەمەن
34
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
Benoît Bastien

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 23/09/17 LI1 بۆردۆ 3 - 1 گوینگامپ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 LI1 دیجون 0 - 1 سانت ئیتیان x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UCL ڕیاڵ مەدرید 3 - 0 ئاپۆیل x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/09/17 WQE ئیتالی 1 - 0 ئیسرائیل x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/08/17 UEL ئاتلەتیک بلباو 1 - 0 پاناسیناکۆس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 LI2 ئۆکسێر 1 - 3 ئۆرلێنس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 3 - 0 دیجون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/06/17 UUC ئەڵمانیای ژێر ٢١ ساڵ 1 - 0 ئیسپانیای ژێر ٢١ ساڵ x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/06/17 UUC کۆماری چیکی ژێر ٢١ ساڵ 3 - 1 ئیتالی ژێر ٢١ ساڵ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/06/17 UUC پۆرتوگالی ژێر ٢١ ساڵ 2 - 0 سربیا - خوار ٢١ ساڵ x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/05/17 CDF ئانجەرس 0 - 1 پاریس سان جێرماین x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/05/17 LI2 ئۆکسێر 1 - 0 ڕێد ستار x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 LI1 مۆناکۆ 4 - 0 لیل x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 LI1 مۆنتپێلیێر 0 - 3 لیل x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 LI1 ئۆڵیمپیک لیۆن 1 - 2 مۆناکۆ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/04/17 LI2 ستاسبۆرگ 4 - 2 ئاجاکسیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 LI1 نیس 2 - 1 بۆردۆ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/03/17 LI1 دیجون 0 - 1 سانت ئیتیان x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 LI1 ئۆڵیمپیک لیۆن 4 - 0 تۆلۆز x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/02/17 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 1 - 5 پاریس سان جێرماین x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/02/17 UEL جێنت 1 - 0 تۆتێنهام هۆتسپێر x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 07/02/17 LI1 کان 0 - 4 بۆردۆ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/02/17 LI1 مۆناکۆ 3 - 0 نیس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/01/17 LI1 سانت ئیتیان 2 - 1 ئانجەرس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/01/17 LI1 ڕێنێس 0 - 1 پاریس سان جێرماین x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان