پێناس

ناوی یەکەم
Guillaume
پاشناو
Debart
وڵات
فرانسا
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
Guillaume Debart

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 14/04/19 LI1 سانت ئیتیان 3 - 0 بۆردۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/04/19 LI1 نیس 1 - 0 مۆنتپێلیێر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 31/03/19 LI1 مۆناکۆ 0 - 1 کان 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/03/19 UEL سێڤییا 2 - 2 سلاڤیا پراها 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/03/19 LI1 گوینگامپ 0 - 0 نانت 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 27/02/19 CDF ئۆڵیمپیک لیۆن 3 - 1 کان 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/02/19 LI1 لیل 0 - 0 مۆنتپێلیێر 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/02/19 UEL فەنارباخچە 1 - 0 زینیت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/02/19 LI1 پاریس سان جێرماین 1 - 0 بۆردۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/01/19 CDF نانسی E 1 - 2 E گوینگامپ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/01/19 LI1 ڕێیمس 1 - 1 نیس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/01/19 LI1 تۆلۆز 2 - 2 ئۆڵیمپیک لیۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/01/19 LI1 نانت 0 - 1 ڕێنێس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/01/19 CDL بۆردۆ 1 - 0 لو هاڤر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/01/19 CDF سانۆیس گراتیێن 1 - 0 مۆنتپێلیێر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/12/18 CDL ئۆڵیمپیک مارسێیل P 1 - 1 P ستاسبۆرگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/12/18 LI1 نیمێس 2 - 3 لیل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 13/12/18 UEL سەڵتیک 1 - 2 ساڵزبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/12/18 LI1 نیس 0 - 0 ئانجەرس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 LI1 گوینگامپ 0 - 0 نیس 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/11/18 NAT سلۆڤێنیا 1 - 1 نۆرویج 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 LI1 مۆناکۆ 0 - 4 پاریس سان جێرماین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 LI1 ستاسبۆرگ 1 - 1 تۆلۆز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 LI1 ئانجەرس 1 - 2 ئۆڵیمپیک لیۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان