پێناس

ناوی یەکەم
Guillaume
پاشناو
Debart
وڵات
فرانسا
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
Guillaume Debart

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 22/09/18 LI1 سانت ئیتیان 2 - 1 کان 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/09/18 UCL ئینتەر میلان 2 - 1 تۆتێنهام هۆتسپێر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 LI1 تۆلۆز 1 - 1 مۆناکۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/09/18 NAT بۆسنیا و هێرزێگۆڤینا 1 - 0 ئۆستریا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 30/08/18 UEL ئاپۆلۆن 1 - 0 بازل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/08/18 LI2 ترۆیس 0 - 1 مێتز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/08/18 UCL ئایاکس 3 - 1 دینامۆ کیێڤ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/08/18 LI1 ڕێیمس 1 - 0 ئۆڵیمپیک لیۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/08/18 UCL سپارتاک مۆسکۆ 0 - 0 پاوک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 4 - 0 تۆلۆز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 FTC پاریس سان جێرماین 4 - 0 مۆناکۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/06/18 FRI سویسرا 2 - 0 یابان 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/05/18 PL1 ئاجاکسیۆ 0 - 3 تۆلۆز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/05/18 LI1 نانت 1 - 0 ستاسبۆرگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 LI1 بۆردۆ 4 - 2 تۆلۆز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 LI1 کان 1 - 2 مۆناکۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 LI1 ترۆیس 3 - 1 کان 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 LI1 نیس 1 - 0 مۆنتپێلیێر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 LI1 پاریس سان جێرماین 7 - 1 مۆناکۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 LI1 ستاسبۆرگ 2 - 2 مێتز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 26/03/18 FRI پۆرتوگال 0 - 3 هۆڵاندا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 2 - 3 ئۆڵیمپیک لیۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/03/18 LI1 مۆناکۆ 2 - 1 بۆردۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 LI1 ئۆڵیمپیک لیۆن 1 - 1 سانت ئیتیان 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 15/02/18 UEL ئاستانا 1 - 3 سپۆرتین سی پی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان