پێناس

ناوی یەکەم
Günter
پاشناو
Perl
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
23-12-69
تەمەن
48
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Günter Perl

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 05/06/17 PL4 سێلیجینپۆرتن 0 - 1 ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 BUN بۆروسیا دۆرتموند 4 - 3 ڤێردێر برێمەن x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 BUN بایێر لیڤەرکوزن 2 - 2 کۆڵن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 BUN هۆفێنهایم 1 - 0 ئینتراخت فرانکفورت x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 BUN شاڵکە 1 - 1 ئاڕ بی لایپزیگ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 REG ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم 3 - 0 Schalding-Heining x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/04/17 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 1 - 0 هێرتا بەرلین x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 2.B شتوتگارت 3 - 3 دینامۆ درێسدێن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/03/17 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 0 - 0 هاڵیشێر ئێف سی x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 REG بایێرن میونشن II 0 - 2 ١٨٦٠ میونشن II x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/03/17 BUN ئینتراخت فرانکفورت 1 - 2 فرێیبورگ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/02/17 2.B سان پاولی 5 - 0 کارڵسروهەر x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/02/17 BUN بۆروسیا دۆرتموند 3 - 0 ڤۆڵفسبۆرگ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 07/02/17 DFB هامبورگ 2 - 0 کۆڵن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/01/17 BUN فرێیبورگ 2 - 1 هێرتا بەرلین x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/12/16 BUN ئینتراخت فرانکفورت 3 - 0 ماینز ٠٥ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/12/16 BUN هۆفێنهایم 4 - 0 کۆڵن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/11/16 2.B کایزەرسلاوتێرن 0 - 0 کارڵسروهەر x4 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/11/16 BUN شاڵکە 3 - 1 ڤێردێر برێمەن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/10/16 DFB بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 2 - 0 شتوتگارت x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/10/16 BUN هامبورگ 0 - 3 ئینتراخت فرانکفورت x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/09/16 2.B ساندهاوسێن 2 - 0 دینامۆ درێسدێن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/09/16 BUN ماینز ٠٥ 2 - 3 بایێر لیڤەرکوزن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/09/16 REG بایێرن میونشن II 2 - 2 ئونتەرهاچین x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/09/16 BUN هۆفێنهایم 0 - 0 ڤۆڵفسبۆرگ x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان