پێناس

ناوی یەکەم
Marco
پاشناو
Achmüller
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-10-79
تەمەن
37
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Marco Achmüller

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 16/08/17 UCL ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس 2 - 1 ڕیجێکا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB ئۆسنابروک 3 - 1 هامبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 04/08/17 REG بایێرن میونشن II 2 - 1 شڤاینفورت x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 03/08/17 UEL ڤیدیۆتۆن 1 - 0 بۆردۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 2.B دینامۆ درێسدێن 1 - 0 دویسبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/07/17 REG بوخباخ 1 - 0 ١٨٦٠ میونیش 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/07/17 3.L هاڵیشێر ئێف سی 4 - 4 پادێربۆرن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 2 - 2 دارمستادت ٩٨ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 2.B هانۆڤەر ٩٦ 1 - 0 شتوتگارت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/05/17 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 2 سان پاولی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 BUN دارمستادت ٩٨ 3 - 0 فرێیبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 2 - 3 بۆروسیا دۆرتموند 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 13/04/17 REG بایێرن میونشن II 2 - 2 گریوسێر فۆڕس II x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 BUN هامبورگ 2 - 1 هۆفێنهایم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/04/17 BUN دارمستادت ٩٨ 0 - 2 بایێر لیڤەرکوزن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 BUN شاڵکە 1 - 1 بۆروسیا دۆرتموند 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/03/17 FRI فرانسا 0 - 2 ئیسپانیا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/03/17 WQE جۆرجیا 1 - 3 سربیا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 2.B سان پاولی 0 - 0 هانۆڤەر ٩٦ 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 0 - 1 ڤۆڵفسبۆرگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/03/17 UEL ڕۆستۆڤ 1 - 1 مانچێستەر یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 3.L ڤێهێن ڤێیسبادێن 2 - 1 ئۆسنابروک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/02/17 DFB ئینتراخت فرانکفورت 1 - 0 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/02/17 UEL ڕۆما 0 - 1 ڤییاڕیاڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 1 - 2 ئاڕ بی لایپزیگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان