پێناس

ناوی یەکەم
Robert
پاشناو
Kampka
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
21-02-82
تەمەن
36
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Robert Kampka

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 20/10/18 2.B هۆڵستاین کیێل 1 - 1 کۆڵن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 BUN ئاوگسبورگ 4 - 1 فرێیبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 3.L ئونتەرهاچین 1 - 1 ١٨٦٠ میونیش x9 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 3 - 2 هانۆڤەر ٩٦ x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 03/09/18 2.B هۆڵستاین کیێل 2 - 1 ماگدێبورگ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 3.L ئۆسنابروک 3 - 0 پرێوسێن مونستەر x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 DFB کایزەرسلاوتێرن 1 - 6 هۆفێنهایم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 2.B پادێربۆرن 2 - 0 یان ڕێجێنسبورگ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/08/18 3.L هانسا ڕۆستۆک 2 - 0 ئینتراخت براونشڤایگ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/05/18 REG Weiche Flensburg 2 - 3 ئینێرجی کۆتبوس x9 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 BUN ئاوگسبورگ 1 - 2 شاڵکە x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 3.L کارڵسروهەر 0 - 0 پادێربۆرن x5 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/04/18 DFB شاڵکە 0 - 1 ئینتراخت فرانکفورت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 BUN بایێرن میونیش 5 - 1 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 1 یان ڕێجێنسبورگ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 BUN هامبورگ 1 - 2 هێرتا بەرلین x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/03/18 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 1 - 0 نورنبێرگ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 BUN ئاوگسبورگ 0 - 2 هۆفێنهایم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 BUN هانۆڤەر ٩٦ 0 - 1 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 2 - 3 ئۆسنابروک x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 BUN فرێیبورگ 0 - 0 بایێر لیڤەرکوزن x8 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/01/18 3.L پرێوسێن مونستەر 1 - 0 ڤورزبێرگەر کیکەرز x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 BUN بایێرن میونیش 4 - 2 ڤێردێر برێمەن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 BUN ئینتراخت فرانکفورت 2 - 2 شاڵکە x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 BUN کۆڵن 3 - 4 فرێیبورگ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان