پێناس

ناوی یەکەم
Robert
پاشناو
Kampka
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
21-02-82
تەمەن
35
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Robert Kampka

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 01/10/17 2.B ساندهاوسێن 2 - 0 یان ڕێجێنسبورگ x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 BUN بایێر لیڤەرکوزن 3 - 0 هامبورگ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 BUN شاڵکە 0 - 3 بایێرن میونیش ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 0 - 1 ئینتراخت فرانکفورت x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 28/08/17 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 1 ئینتراخت براونشڤایگ x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/08/17 UEL کرێڤنا زڤێزدا 2 - 1 کراسنۆدار ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB شڤاینفورت 2 - 1 ساندهاوسێن x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/07/17 3.L کێمنیتزەر 1 - 0 زویکاو x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/07/17 UEL گاڵاتەسەرای 1 - 1 ئۆستێرسوندس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 2 - 1 کارڵسروهەر x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 BUN ئاوگسبورگ 1 - 1 بۆروسیا دۆرتموند ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 BUN فرێیبورگ 2 - 0 شاڵکە x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 0 - 0 ئۆسنابروک x4 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 BUN بۆروسیا دۆرتموند 3 - 1 ئینتراخت فرانکفورت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 1 - 0 بایێر لیڤەرکوزن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/04/17 2.B گرێوسەر فورس 0 - 0 ئینتراخت براونشڤایگ x6 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 3.L دویسبورگ 1 - 1 یان ڕێجێنسبورگ x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 BUN شاڵکە 3 - 0 ئاوگسبورگ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/03/17 2.B یونیۆن بەرلین 2 - 0 ڤورزبێرگەر کیکەرز x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/03/17 DFB بایێرن میونیش 3 - 0 شاڵکە ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 3.L فرانکفورت 0 - 0 هانسا ڕۆستۆک زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/02/17 BUN ئاوگسبورگ 1 - 3 بایێر لیڤەرکوزن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/02/17 DFB هانۆڤەر ٩٦ 1 - 2 ئینتراخت فرانکفورت x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/02/17 BUN بۆروسیا دۆرتموند 1 - 0 ئاڕ بی لایپزیگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/01/17 BUN دارمستادت ٩٨ 1 - 6 کۆڵن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان