پێناس

ناوی یەکەم
Elenito
پاشناو
Di Liberatore
وڵات
ئیتاڵیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئیتاڵیا
Elenito Di Liberatore

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 18/02/18 SEA بێنێڤێنتۆ 3 - 2 کرۆتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 14/02/18 UCL ڕیاڵ مەدرید 3 - 1 پاریس سان جێرماین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 SEA سامپدۆریا 1 - 1 تۆرینۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 SEA هێلاس ڤێرۆنا 0 - 3 کرۆتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/12/17 SEA ئینتەر میلان 0 - 0 لازیۆ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 SEA ڕیاڵ سپاڵ 2 - 2 هێلاس ڤێرۆنا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/12/17 UCL مانچێستەر یونایتد 2 - 1 سسکا مۆسکۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/11/17 UEL ئاتلەتیک بلباو 3 - 2 هێرتا بەرلین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 SEA ڕۆما 2 - 1 لازیۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/11/17 FRI ڕوسیا 3 - 3 ئیسپانیا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/11/17 WQE کرواتیا 4 - 1 یۆنان 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 SEA ئاتڵانتا 3 - 0 هێلاس ڤێرۆنا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UCL سپارتاک مۆسکۆ 5 - 1 سێڤییا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 SEA ڕۆما 0 - 1 ناپۆلی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 SEA کرۆتۆن 2 - 0 بێنێڤێنتۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 SEA ڕیاڵ سپاڵ 0 - 2 کالیاری 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UCL تۆتێنهام هۆتسپێر 3 - 1 بۆروسیا دۆرتموند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 31/08/17 WQE فرانسا 4 - 0 هۆڵاندا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 SEA ڕۆما 1 - 3 ئینتەر میلان 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/08/17 UCL ماریبۆر 1 - 0 Hapoel Be'er Sheva 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/08/17 USC ڕیاڵ مەدرید 2 - 1 مانچێستەر یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/06/17 COC چێلی 1 - 1 ئوستراڵیا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/06/17 COC ڕوسیا 0 - 1 پۆرتوگال 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/05/17 SEA ڕۆما 3 - 2 جێنەوا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 SEA میلان 3 - 0 بۆڵۆنیا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان