پێناس

ناوی یەکەم
Kevin
پاشناو
Friend
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
08-07-71
تەمەن
46
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Kevin Friend

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 19/08/17 EPL لیڤەرپوڵ 1 - 0 کریستاڵ پاڵاس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/08/17 CHA ڕیدین 2 - 1 ئاستۆن ڤیلا x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 EPL نیوکاسڵ یونایتد 0 - 2 تۆتێنهام هۆتسپێر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/08/17 LEC شێفیڵد یونایتد 3 - 2 والساڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 CLF برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 2 - 3 ئاتلەتیکۆ مەدرید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 03/08/17 UEL قەبالا 1 - 2 پاناسیناکۆس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 EPL واتفۆرد 0 - 5 مانچێستەر ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 EPL کریستاڵ پاڵاس 4 - 0 هاڵ ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/05/17 EPL ئێڤەرتۆن 1 - 0 واتفۆرد x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 EPL سوانزی ستی 1 - 0 ئێڤەرتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 EPL میدلێسبرۆ 2 - 2 مانچێستەر ستی x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/04/17 EPL چێڵسی 4 - 2 ساوسامپتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 LEO ئۆڵدهام ئاتلەتیک 1 - 1 ڕۆچدەیڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/04/17 EPL میدلێسبرۆ 1 - 2 ئاڕسێناڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/04/17 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 0 - 1 لیڤەرپوڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 EPL وێست هام یونایتد 1 - 0 سوانزی ستی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 EPL بێرنلی 1 - 0 ستۆک ستی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 CHA بارنسلێی 1 - 1 شێفیڵد وێنزدەی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/03/17 LEO بەری 0 - 0 فلیتود تاون x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/03/17 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 2 - 1 ساوسامپتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 3 - 1 ئاڕسێناڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 FAC میدلێسبرۆ 0 - 2 مانچێستەر ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 EPL مانچێستەر یونایتد 1 - 1 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/02/17 LEC مانچێستەر یونایتد 3 - 2 ساوسامپتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/02/17 PL2 Chelsea U23 3 - 4 Manchester City U23 x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان