پێناس

ناوی یەکەم
Kevin
پاشناو
Friend
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
08-07-71
تەمەن
46
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Kevin Friend

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 17/02/18 FAC هەدەرفیڵد تاون 0 - 2 مانچێستەر یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 EPL ساوسامپتۆن 0 - 2 لیڤەرپوڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 LET سویندۆن تاون 1 - 0 مانسفیڵد تاون x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/02/18 FAC تۆتێنهام هۆتسپێر 2 - 0 نیوپۆرت کاونتی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 EPL برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 3 - 1 وێست هام یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/01/18 EPL مانچێستەر ستی 3 - 0 وێست برۆمیچ ئالبیۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/01/18 EPL هەدەرفیڵد تاون 0 - 3 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 FAC چێڵسی 3 - 0 نیوکاسڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 EPL ساوسامپتۆن 1 - 1 تۆتێنهام هۆتسپێر x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 EPL برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 0 - 4 چێڵسی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/01/18 EPL ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 2 - 1 ئاڕسێناڵ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/01/18 FAC نۆتینگام فۆرێست 4 - 2 ئاڕسێناڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/01/18 FAC مانچێستەر یونایتد 2 - 0 دێربی کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/01/18 EPL ساوسامپتۆن 1 - 2 کریستاڵ پاڵاس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 01/01/18 EPL برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 2 - 2 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/12/17 EPL چێڵسی 5 - 0 ستۆک ستی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/12/17 EPL لیڤەرپوڵ 5 - 0 سوانزی ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/12/17 EPL سوانزی ستی 1 - 1 کریستاڵ پاڵاس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/12/17 LEC ئاڕسێناڵ 1 - 0 وێست هام یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 EPL ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 0 - 4 لیڤەرپوڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 2 - 0 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 EPL کریستاڵ پاڵاس 2 - 2 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 EPL چێڵسی 3 - 1 نیوکاسڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان