پێناس

ناوی یەکەم
Kevin
پاشناو
Friend
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
08-07-71
تەمەن
46
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Kevin Friend

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 21/10/17 EPL هەدەرفیڵد تاون 2 - 1 مانچێستەر یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 EPL ساوسامپتۆن 2 - 2 نیوکاسڵ یونایتد x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 EPL ئاڕسێناڵ 2 - 0 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 EPL وێست هام یونایتد 1 - 0 سوانزی ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 CHA کاردیف ستی 3 - 1 لیدز یونایتد x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 LEC ئەی ئێف سی بۆرنێماوس E 1 - 0 E برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن x2 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 0 - 0 سوانزی ستی ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/09/17 EPL وێست هام یونایتد 2 - 0 هەدەرفیڵد تاون x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 EPL ئێڤەرتۆن 0 - 3 تۆتێنهام هۆتسپێر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 1 - 1 ستۆک ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 EPL کریستاڵ پاڵاس 0 - 2 سوانزی ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 EPL لیڤەرپوڵ 1 - 0 کریستاڵ پاڵاس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/08/17 CHA ڕیدین 2 - 1 ئاستۆن ڤیلا x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 EPL نیوکاسڵ یونایتد 0 - 2 تۆتێنهام هۆتسپێر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/08/17 LEC شێفیڵد یونایتد 3 - 2 والساڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 CLF برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 2 - 3 ئاتلەتیکۆ مەدرید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 03/08/17 UEL قەبالا 1 - 2 پاناسیناکۆس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 EPL واتفۆرد 0 - 5 مانچێستەر ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 EPL کریستاڵ پاڵاس 4 - 0 هاڵ ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/05/17 EPL ئێڤەرتۆن 1 - 0 واتفۆرد x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 EPL سوانزی ستی 1 - 0 ئێڤەرتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 EPL میدلێسبرۆ 2 - 2 مانچێستەر ستی x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/04/17 EPL چێڵسی 4 - 2 ساوسامپتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 LEO ئۆڵدهام ئاتلەتیک 1 - 1 ڕۆچدەیڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/04/17 EPL میدلێسبرۆ 1 - 2 ئاڕسێناڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان