پێناس

ناوی یەکەم
Kevin
پاشناو
Friend
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
08-07-71
تەمەن
46
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Kevin Friend

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 09/12/17 EPL کریستاڵ پاڵاس 2 - 2 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 EPL چێڵسی 3 - 1 نیوکاسڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 EPL ئاڕسێناڵ 5 - 0 هەدەرفیڵد تاون ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 EPL ساوسامپتۆن 4 - 1 ئێڤەرتۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/11/17 EPL برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 2 - 2 ستۆک ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 EPL ئاڕسێناڵ 2 - 0 تۆتێنهام هۆتسپێر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 1 - 0 کریستاڵ پاڵاس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 EPL ساوسامپتۆن 0 - 1 بێرنلی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 EPL لیڤەرپوڵ 3 - 0 هەدەرفیڵد تاون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 LEC مانچێستەر ستی P 0 - 0 P وۆڵڤەرهامپتۆن واند… x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 EPL هەدەرفیڵد تاون 2 - 1 مانچێستەر یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 EPL ساوسامپتۆن 2 - 2 نیوکاسڵ یونایتد x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 EPL ئاڕسێناڵ 2 - 0 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 EPL وێست هام یونایتد 1 - 0 سوانزی ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 CHA کاردیف ستی 3 - 1 لیدز یونایتد x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 LEC ئەی ئێف سی بۆرنێماوس E 1 - 0 E برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن x2 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 0 - 0 سوانزی ستی ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/09/17 EPL وێست هام یونایتد 2 - 0 هەدەرفیڵد تاون x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 EPL ئێڤەرتۆن 0 - 3 تۆتێنهام هۆتسپێر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 1 - 1 ستۆک ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 EPL کریستاڵ پاڵاس 0 - 2 سوانزی ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 EPL لیڤەرپوڵ 1 - 0 کریستاڵ پاڵاس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/08/17 CHA ڕیدین 2 - 1 ئاستۆن ڤیلا x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان