پێناس

ناوی یەکەم
Jonathan
پاشناو
Moss
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
18-10-70
تەمەن
48
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
Sunderland
Jonathan Moss

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 16/03/19 EPL وێست هام یونایتد 4 - 3 هەدەرفیڵد تاون x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/03/19 EPL ئاڕسێناڵ 2 - 0 مانچێستەر یونایتد x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/03/19 EPL واتفۆرد 2 - 1 لێیستەر ستی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/03/19 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 1 - 1 ئاڕسێناڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 27/02/19 EPL ئاڕسێناڵ 5 - 1 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/02/19 LEC چێڵسی P 0 - 0 P مانچێستەر ستی x5 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/02/19 FAC ویمبلێدۆن 0 - 1 میلواڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/02/19 EPL هەدەرفیڵد تاون 1 - 2 ئاڕسێناڵ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/02/19 FAC وێست برۆمیچ ئالبیۆن E 1 - 3 E برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 EPL کاردیف ستی 2 - 0 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/01/19 EPL مانچێستەر یونایتد 2 - 2 بێرنلی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/01/19 FAC ئاکرینگتۆن 0 - 1 دێربی کاونتی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/01/19 EPL لیڤەرپوڵ 4 - 3 کریستاڵ پاڵاس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/01/19 EPL وێست هام یونایتد 1 - 0 ئاڕسێناڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/01/19 EPL چێڵسی 0 - 0 ساوسامپتۆن x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/12/18 EPL لیڤەرپوڵ 5 - 1 ئاڕسێناڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/12/18 EPL مانچێستەر یونایتد 3 - 1 هەدەرفیڵد تاون x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/12/18 EPL هەدەرفیڵد تاون 1 - 3 ساوسامپتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/12/18 LEC ئاڕسێناڵ 0 - 2 تۆتێنهام هۆتسپێر x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 LEO بارنسلێی 1 - 1 پۆرتسمۆس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/12/18 EPL کاردیف ستی 1 - 0 ساوسامپتۆن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/12/18 EPL وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 2 - 1 چێڵسی x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 EPL هەدەرفیڵد تاون 1 - 2 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 EPL واتفۆرد 0 - 3 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 EPL کریستاڵ پاڵاس 0 - 1 تۆتێنهام هۆتسپێر x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان