پێناس

ناوی یەکەم
Frank
پاشناو
Willenborg
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
10-02-79
تەمەن
40
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Frank Willenborg

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 16/02/19 BUN شاڵکە 0 - 0 فرێیبورگ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/02/19 2.B هامبورگ 1 - 0 دینامۆ درێسدێن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/02/19 DFB هۆڵستاین کیێل 0 - 1 ئاوگسبورگ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 BUN شاڵکە 0 - 2 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/01/19 BUN بایێرن میونیش 4 - 1 شتوتگارت x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/12/18 BUN شتوتگارت 1 - 3 شاڵکە ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/12/18 2.B ساندهاوسێن 0 - 0 گرێوسەر فورس x5 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/12/18 BUN هێرتا بەرلین 2 - 2 ئاوگسبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 3.L پرێوسێن مونستەر 0 - 2 زویکاو x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 BUN بۆروسیا دۆرتموند 2 - 0 فرێیبورگ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 26/11/18 2.B هامبورگ 2 - 2 یونیۆن بەرلین x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/11/18 3.L ڤێهێن ڤێیسبادێن 2 - 3 کارڵ زێیس جێنا x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 BUN بۆروسیا دۆرتموند 3 - 2 بایێرن میونیش ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 BUN هۆفێنهایم 4 - 0 شتوتگارت x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 BUN بایێرن میونیش 0 - 3 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 BUN بایێر لیڤەرکوزن 2 - 4 بۆروسیا دۆرتموند ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 BUN فرێیبورگ 1 - 0 شاڵکە x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 3.L کارڵسروهەر 2 - 0 ئوردینێن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 BUN فۆرتونا دوسێڵدۆرف 2 - 1 هۆفێنهایم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 06/09/18 CLF ئۆسنابروک 0 - 6 بۆروسیا دۆرتموند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 BUN ئاوگسبورگ 1 - 1 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 2.B دینامۆ درێسدێن 1 - 3 هێدینهایم x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/08/18 UEL ئاپۆیل 1 - 0 ئاستانا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 DFB CfR Pforzheim 0 - 1 بایێر لیڤەرکوزن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 2.B ماگدێبورگ 1 - 2 سان پاولی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان