پێناس

ناوی یەکەم
Frank
پاشناو
Willenborg
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
10-02-79
تەمەن
39
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Frank Willenborg

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 27/05/18 U-B Schalke 04 U19 1 - 3 Hertha BSC U19 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 BUN شاڵکە 1 - 0 ئینتراخت فرانکفورت x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 2.B ئێرزگێبریج 0 - 0 دینامۆ درێسدێن x5 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 BUN ئاوگسبورگ 2 - 0 ماینز ٠٥ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 2.B ئینگۆلستادت 1 - 1 نورنبێرگ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 BUN کۆڵن 1 - 1 ماینز ٠٥ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 BUN بایێر لیڤەرکوزن 0 - 0 ئاوگسبورگ x2 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 1 سان پاولی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 BUN فرێیبورگ 0 - 4 بایێرن میونیش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 3.L پادێربۆرن 0 - 0 ڤورزبێرگەر کیکەرز x2 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 BUN شتوتگارت 1 - 0 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 BUN شاڵکە 1 - 2 ڤێردێر برێمەن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 BUN بایێر لیڤەرکوزن 2 - 0 ماینز ٠٥ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 3.L هاڵیشێر ئێف سی 3 - 2 ئالێن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/12/17 DFB شاڵکە 1 - 0 کۆڵن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 2 - 3 هێرتا بەرلین x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 BUN بایێر لیڤەرکوزن 1 - 0 ڤێردێر برێمەن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 BUN ماینز ٠٥ 1 - 3 ئاوگسبورگ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 BUN ئینتراخت فرانکفورت 0 - 1 بایێر لیڤەرکوزن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 BUN شتوتگارت 2 - 1 بۆروسیا دۆرتموند x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 1 - 0 هاڵیشێر ئێف سی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 DFB بایێر لیڤەرکوزن 4 - 1 یونیۆن بەرلین x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/10/17 2.B فۆرتونا دوسێڵدۆرف 1 - 0 دارمستادت ٩٨ x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 BUN بایێرن میونیش 5 - 0 فرێیبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 3.L ماگدێبورگ 2 - 0 کارڵ زێیس جێنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان