پێناس

ناوی یەکەم
Guido
پاشناو
Kleve
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-10-76
تەمەن
41
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Guido Kleve

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 12/05/18 BUN هۆفێنهایم 3 - 1 بۆروسیا دۆرتموند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 3 - 1 فرێیبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 2.B سان پاولی 3 - 0 گرێوسەر فورس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 2.B فۆرتونا دوسێڵدۆرف 3 - 0 ئینگۆلستادت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 BUN شاڵکە 2 - 0 بۆروسیا دۆرتموند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 BUN ماینز ٠٥ 0 - 0 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 2.B ئینگۆلستادت 4 - 2 دینامۆ درێسدێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 BUN بۆروسیا دۆرتموند 3 - 2 ئینتراخت فرانکفورت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 BUN فرێیبورگ 0 - 4 بایێرن میونیش 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 26/02/18 BUN بۆروسیا دۆرتموند 1 - 1 ئاوگسبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 BUN شاڵکە 2 - 1 هۆفێنهایم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 BUN شتوتگارت 1 - 0 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/02/18 DFB پادێربۆرن 0 - 6 بایێرن میونیش ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 0 - 1 ئاڕ بی لایپزیگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 23/01/18 2.B نورنبێرگ 2 - 2 یان ڕێجێنسبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/01/18 BUN ئاوگسبورگ 1 - 0 هامبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/12/17 DFB بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 0 - 1 بایێر لیڤەرکوزن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 BUN بۆروسیا دۆرتموند 2 - 1 هۆفێنهایم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/12/17 BUN هامبورگ 1 - 2 ئینتراخت فرانکفورت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/12/17 UEL ڤیکتۆریا گویماریاس 1 - 1 کۆنیاسپۆر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 2.B دینامۆ درێسدێن 4 - 0 ئێرزگێبریج 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 2 - 1 بایێرن میونیش 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 3.L ڤێهێن ڤێیسبادێن 0 - 1 هانسا ڕۆستۆک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 06/11/17 2.B نورنبێرگ 1 - 2 ئینگۆلستادت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 UCL ئاتلەتیکۆ مەدرید 1 - 1 قەرەباگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان