پێناس

ناوی یەکەم
Guido
پاشناو
Kleve
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-10-76
تەمەن
40
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Guido Kleve

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 23/09/17 BUN بۆروسیا دۆرتموند 6 - 1 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 BUN ماینز ٠٥ 2 - 3 هۆفێنهایم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UCL ماریبۆر 1 - 1 سپارتاک مۆسکۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 BUN شاڵکە 3 - 1 شتوتگارت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 BUN فرێیبورگ 0 - 0 ئینتراخت فرانکفورت 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 17/08/17 UEL ئۆسیجێک 1 - 2 ئۆستریا ون 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB ماگدێبورگ 2 - 0 ئاوگسبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 04/08/17 2.B یونیۆن بەرلین 4 - 3 هۆڵستاین کیێل 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/06/17 WQE لیتوانیا 1 - 2 سلۆڤاکیا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 BUN هۆفێنهایم 0 - 0 ئاوگسبورگ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 BUN ئینگۆلستادت 1 - 1 بایێر لیڤەرکوزن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 BUN ئاوگسبورگ 4 - 0 هامبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/04/17 DFB بایێرن میونیش 2 - 3 بۆروسیا دۆرتموند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 2.B ساندهاوسێن 4 - 0 کارڵسروهەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 4 - 0 فرێیبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/04/17 BUN ئینگۆلستادت 3 - 2 دارمستادت ٩٨ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 BUN هۆفێنهایم 1 - 0 بایێرن میونیش ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/03/17 2.B فۆرتونا دوسێڵدۆرف 0 - 1 ١٨٦٠ میونیش 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 BUN هۆفێنهایم 1 - 0 بایێر لیڤەرکوزن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/03/17 UCL بارسێلۆنا 6 - 1 پاریس سان جێرماین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 4 - 2 شاڵکە 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/02/17 UEL سانت ئیتیان 0 - 1 مانچێستەر یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 1 - 1 سان پاولی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/02/17 BUN ماینز ٠٥ 2 - 0 ئاوگسبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/02/17 BUN ئینتراخت فرانکفورت 2 - 0 دارمستادت ٩٨ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان