پێناس

ناوی یەکەم
Stephen
پاشناو
Child
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
21-08-73
تەمەن
44
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Stephen Child

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 17/12/17 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 1 - 2 مانچێستەر یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 EPL نیوکاسڵ یونایتد 0 - 1 ئێڤەرتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 EPL ساوسامپتۆن 1 - 1 ئاڕسێناڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/12/17 UEL ئۆستریا ون 0 - 0 ئایک ئاسێنس 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 EPL واتفۆرد 1 - 1 تۆتێنهام هۆتسپێر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 EPL ستۆک ستی 0 - 3 لیڤەرپوڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 LEO پۆرتسمۆس 1 - 0 پلیمۆس ئارگیل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/11/17 UEL سپۆرتین براگا 3 - 1 هۆفێنهایم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 EPL بێرنلی 2 - 0 سوانزی ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 EPL وێست هام یونایتد 1 - 4 لیڤەرپوڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/10/17 EPL وێست هام یونایتد 0 - 3 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 EPL لیڤەرپوڵ 0 - 0 مانچێستەر یونایتد 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 EPL چێڵسی 0 - 1 مانچێستەر ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/09/17 UEL زینیت 3 - 1 ڕیاڵ سۆسیداد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 EPL ئێڤەرتۆن 2 - 1 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 LEC لێیستەر ستی 2 - 0 لیڤەرپوڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 EPL نیوکاسڵ یونایتد 2 - 1 ستۆک ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/09/17 CHA بۆڵتۆن واندێرێرز 0 - 1 شێفیڵد یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 EPL لیڤەرپوڵ 4 - 0 ئاڕسێناڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/08/17 UEL ڤیدیۆتۆن 0 - 4 پارتیزان 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 EPL بێرنلی 0 - 1 وێست برۆمیچ ئالبیۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان