پێناس

ناوی یەکەم
Paul
پاشناو
Tierney
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Paul Tierney

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 16/11/18 FRI بڕازیل 1 - 0 ئۆرۆگوای ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 EPL لیڤەرپوڵ 2 - 0 فوڵهام x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 EPL ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 1 - 2 مانچێستەر یونایتد x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/11/18 LEC مانچێستەر ستی 2 - 0 فوڵهام ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/10/18 LEC میدلێسبرۆ 1 - 0 کریستاڵ پاڵاس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 EPL مانچێستەر یونایتد 2 - 1 ئێڤەرتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/10/18 UUC پۆرتوگالی ژێر ٢١ ساڵ 4 - 2 بۆسنیا-هێرزێگۆڤینا… x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 EPL فوڵهام 1 - 5 ئاڕسێناڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 1 - 0 کاردیف ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 EPL وێست هام یونایتد 3 - 1 مانچێستەر یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 LEC وۆڵڤەرهامپتۆن واند… P 0 - 0 P لێیستەر ستی x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 EPL لیڤەرپوڵ 3 - 0 ساوسامپتۆن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/09/18 CHA ستۆک ستی 1 - 0 سوانزی ستی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 EPL واتفۆرد 1 - 2 مانچێستەر یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 EPL لێیستەر ستی 1 - 2 لیڤەرپوڵ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 EPL نیوکاسڵ یونایتد 1 - 2 چێڵسی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/08/18 CHA بۆڵتۆن واندێرێرز 1 - 0 بیرمینگهام ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 EPL بێرنلی 1 - 3 واتفۆرد x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 EPL لیڤەرپوڵ 4 - 0 وێست هام یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 EPL نیوکاسڵ یونایتد 1 - 2 تۆتێنهام هۆتسپێر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 07/08/18 ICC چێڵسی P 0 - 0 P ئۆڵیمپیک لیۆن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 COS چێڵسی 0 - 2 مانچێستەر ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 02/08/18 UEL کۆبێنهاڤن 5 - 0 Stjarnan x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/07/18 UEL ماریبۆر 2 - 0 پارتیزانی تیرانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/06/18 FRI بڕازیل 2 - 0 کرواتیا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان