پێناس

ناوی یەکەم
Anthony
پاشناو
Taylor
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
20-10-78
تەمەن
39
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
Manchester
Anthony Taylor

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 19/02/18 FAC ویگان ئاتلەتیک 1 - 0 مانچێستەر ستی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 FAC هەدەرفیڵد تاون 0 - 2 مانچێستەر یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 1 - 0 ئاڕسێناڵ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 EPL لێیستەر ستی 1 - 1 سوانزی ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 FAC میدلێسبرۆ 0 - 1 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 EPL ئێڤەرتۆن 1 - 1 وێست برۆمیچ ئالبیۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 15/01/18 EPL مانچێستەر یونایتد 3 - 0 ستۆک ستی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/01/18 EPL واتفۆرد 2 - 2 ساوسامپتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 09/01/18 LEC مانچێستەر ستی 2 - 1 بریستۆڵ ستی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/01/18 FAC وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 0 - 0 سوانزی ستی x2 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/01/18 EPL ئاڕسێناڵ 2 - 2 چێڵسی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 01/01/18 EPL لێیستەر ستی 3 - 0 هەدەرفیڵد تاون ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/12/17 EPL نیوکاسڵ یونایتد 0 - 0 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن x4 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/12/17 EPL هەدەرفیڵد تاون 1 - 1 ستۆک ستی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/12/17 EPL ئێڤەرتۆن 0 - 0 چێڵسی ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 1 - 2 مانچێستەر یونایتد x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 EPL سوانزی ستی 0 - 4 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 EPL وێست هام یونایتد 1 - 0 چێڵسی x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 EPL ئاڕسێناڵ 1 - 3 مانچێستەر یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/11/17 EPL لێیستەر ستی 2 - 1 تۆتێنهام هۆتسپێر x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 EPL نیوکاسڵ یونایتد 0 - 3 واتفۆرد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/11/17 UCL ئاندەرلەخت 1 - 2 بایێرن میونیش x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 EPL کریستاڵ پاڵاس 2 - 2 ئێڤەرتۆن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان