پێناس

ناوی یەکەم
Simon
پاشناو
Hooper
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Simon Hooper

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 16/12/17 CHA دێربی کاونتی 2 - 0 ئاستۆن ڤیلا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/12/17 EPL کریستاڵ پاڵاس 2 - 1 واتفۆرد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 CHA هاڵ ستی 3 - 2 برێنتفۆرد x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 04/12/17 CHA بیرمینگهام ستی 0 - 1 وۆڵڤەرهامپتۆن واند… x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 CHA بریستۆڵ ستی 2 - 1 میدلێسبرۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 EPL ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 1 - 2 بێرنلی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 CHA میدلێسبرۆ 0 - 3 دێربی کاونتی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/11/17 CHA برێنتفۆرد 1 - 1 بەرتۆن ئالبیۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 CHA بیرمینگهام ستی 1 - 0 نۆتینگام فۆرێست ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 CHA پێرستۆن نۆرس ئیند 0 - 0 بۆڵتۆن واندێرێرز x5 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 07/11/17 FLT نیوپۆرت کاونتی 1 - 2 چێڵتێنهام تاون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 EPL سوانزی ستی 0 - 1 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 CHA لیدز یونایتد 1 - 2 دێربی کاونتی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 CHA بەرتۆن ئالبیۆن 1 - 2 ئیپسویچ تاون x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 LEC ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 3 - 1 میدلێسبرۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 CHA میلواڵ 2 - 0 بیرمینگهام ستی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 LET کۆڤێنتری ستی 0 - 1 فۆرێست گرین ڕۆڤەرز x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 CHA فوڵهام 2 - 2 پێرستۆن نۆرس ئیند ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 CHA بریستۆڵ ستی 0 - 0 بەرتۆن ئالبیۆن ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 CHA ئیپسویچ تاون 1 - 3 بریستۆڵ ستی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 CHA بریستۆڵ ستی 2 - 0 بۆڵتۆن واندێرێرز ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 CHA شێفیڵد وێنزدەی 2 - 4 شێفیڵد یونایتد x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 LEC وێست هام یونایتد 3 - 0 بۆڵتۆن واندێرێرز x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 CHA بارنسلێی 0 - 3 ئاستۆن ڤیلا x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/09/17 CHA سەندەرلاند 0 - 1 نۆتینگام فۆرێست x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان