پێناس

ناوی یەکەم
Simon
پاشناو
Hooper
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Simon Hooper

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 14/10/17 CHA فوڵهام 2 - 2 پێرستۆن نۆرس ئیند ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 CHA بریستۆڵ ستی 0 - 0 بەرتۆن ئالبیۆن ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 CHA ئیپسویچ تاون 1 - 3 بریستۆڵ ستی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 CHA بریستۆڵ ستی 2 - 0 بۆڵتۆن واندێرێرز ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 CHA شێفیڵد وێنزدەی 2 - 4 شێفیڵد یونایتد x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 LEC وێست هام یونایتد 3 - 0 بۆڵتۆن واندێرێرز x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 CHA بارنسلێی 0 - 3 ئاستۆن ڤیلا x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/09/17 CHA سەندەرلاند 0 - 1 نۆتینگام فۆرێست x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 CHA نۆرویچ ستی 1 - 0 بیرمینگهام ستی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 CHA کاردیف ستی 2 - 1 کوینز پارک ڕێنجەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/08/17 LEC بلاکبێرن ڕۆڤەرز 0 - 2 بێرنلی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/08/17 CHA برێنتفۆرد 2 - 2 بریستۆڵ ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 CHA نۆرویچ ستی 1 - 3 سەندەرلاند ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 CHA ڕیدین 1 - 1 فوڵهام x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/08/17 LEC کۆلچێستەر یونایتد 1 - 2 ئاستۆن ڤیلا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/08/17 LEC میلواڵ 2 - 0 ستێڤنەیج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 CHA بۆڵتۆن واندێرێرز 2 - 3 لیدز یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 CHA بەرتۆن ئالبیۆن 0 - 1 کاردیف ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 LEO برادفۆرد ستی 0 - 1 میلواڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 CHA بەرتۆن ئالبیۆن 2 - 4 ڕیدین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 EPL لێیستەر ستی 3 - 0 واتفۆرد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 CHA فوڵهام 1 - 1 برێنتفۆرد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 CHA ئاستۆن ڤیلا 1 - 0 بیرمینگهام ستی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/04/17 LEO بۆڵتۆن واندێرێرز 0 - 0 بەری x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان