پێناس

ناوی یەکەم
Keith
پاشناو
Stroud
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Keith Stroud

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 16/05/18 LEO ڕۆسێرهام یونایتد 2 - 0 سکونسرۆپ یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 LEO نۆرسامپتۆن تاون 2 - 2 ئۆڵدهام ئاتلەتیک x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 CHA ڕیدین 0 - 4 ئیپسویچ تاون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 CHA بۆڵتۆن واندێرێرز 0 - 4 وۆڵڤەرهامپتۆن واند… x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 CHA فوڵهام 1 - 1 برێنتفۆرد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 02/04/18 CHA بریستۆڵ ستی 0 - 1 برێنتفۆرد x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/03/18 CHA نۆرویچ ستی 0 - 2 فوڵهام x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 CHA لیدز یونایتد 1 - 2 شێفیڵد وێنزدەی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/03/18 LET ئێکسێتەر ستی 0 - 0 یۆڤیڵ تاون x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 CHA میلواڵ 1 - 0 برێنتفۆرد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/03/18 CHA فوڵهام 3 - 0 شێفیڵد یونایتد x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 CHA نۆتینگام فۆرێست 2 - 1 بیرمینگهام ستی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/02/18 CHA ڕیدین 1 - 3 شێفیڵد یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 CHA نۆرویچ ستی 0 - 0 بۆڵتۆن واندێرێرز x7 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/02/18 CHA دێربی کاونتی 2 - 2 لیدز یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 CHA نۆرویچ ستی 1 - 1 ئیپسویچ تاون ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 CHA فوڵهام 2 - 0 ئاستۆن ڤیلا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 LET سویندۆن تاون 1 - 0 مانسفیڵد تاون ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/02/18 CHA میلواڵ 1 - 1 کاردیف ستی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 LEO چارڵتۆن ئاتلەتیک 2 - 3 ئۆکسفۆرد یونایتد x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/01/18 CHA میلواڵ 0 - 0 دێربی کاونتی ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 CHA بریستۆڵ ستی 2 - 0 کوینز پارک ڕێنجەرز x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/01/18 FAC یۆڤیڵ تاون 0 - 4 مانچێستەر یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 CHA سەندەرلاند 1 - 0 هاڵ ستی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/01/18 FAC ڕیدین 3 - 0 ستێڤنەیج ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان