پێناس

ناوی یەکەم
Keith
پاشناو
Stroud
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Keith Stroud

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 22/11/17 CHA ئیپسویچ تاون 2 - 2 شێفیڵد وێنزدەی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 CHA لیدز یونایتد 2 - 1 میدلێسبرۆ x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 07/11/17 FLT سۆسێند یونایتد 2 - 0 کۆلچێستەر یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 CHA دێربی کاونتی 2 - 4 ڕیدین x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 CHA کوینز پارک ڕێنجەرز 1 - 0 شێفیڵد یونایتد x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 CHA فوڵهام 1 - 1 بۆڵتۆن واندێرێرز ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 LEC بریستۆڵ ستی 4 - 1 کریستاڵ پاڵاس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 CHA ئیپسویچ تاون 0 - 1 نۆرویچ ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 CHA نۆتینگام فۆرێست 2 - 0 بەرتۆن ئالبیۆن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 CHA نۆرویچ ستی 1 - 1 هاڵ ستی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 EPL ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 0 - 0 لێیستەر ستی ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 CHA برێنتفۆرد 1 - 1 دێربی کاونتی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 CHA نۆرویچ ستی 0 - 0 بریستۆڵ ستی x2 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 LEC ئاڕسێناڵ 1 - 0 دۆنکاستەر ڕۆڤەرز ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 CHA بیرمینگهام ستی 1 - 3 پێرستۆن نۆرس ئیند x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 CHA فوڵهام 2 - 1 هاڵ ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/09/17 CHA کوینز پارک ڕێنجەرز 2 - 2 میلواڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 LEO پێتربۆرۆ یونایتد 1 - 3 برادفۆرد ستی x8 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/09/17 LET سویندۆن تاون 1 - 4 بارنێت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/08/17 FLT میڵتۆن کێینێس دۆنز 2 - 0 Brighton U21 ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 CHA کاردیف ستی 2 - 1 کوینز پارک ڕێنجەرز ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/04/17 CHA نیوکاسڵ یونایتد 1 - 0 بەرتۆن ئالبیۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 CHA ڕیدین 1 - 0 لیدز یونایتد x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان