پێناس

ناوی یەکەم
Michael
پاشناو
Oliver
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
20-02-85
تەمەن
33
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
Ashington
Michael Oliver

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 11/02/18 EPL هەدەرفیڵد تاون 4 - 1 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 EPL مانچێستەر ستی 5 - 1 لێیستەر ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 2 - 3 ساوسامپتۆن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 FAC پێتربۆرۆ یونایتد 1 - 5 لێیستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/01/18 LEC ئاڕسێناڵ 2 - 1 چێڵسی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 EPL ستۆک ستی 2 - 0 هەدەرفیڵد تاون x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/01/18 EPL کریستاڵ پاڵاس 1 - 0 بێرنلی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/01/18 FAC فوڵهام 0 - 1 ساوسامپتۆن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 01/01/18 EPL برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 2 - 2 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/12/17 EPL هەدەرفیڵد تاون 0 - 0 بێرنلی ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/12/17 EPL کریستاڵ پاڵاس 2 - 3 ئاڕسێناڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/12/17 EPL بێرنلی 0 - 3 تۆتێنهام هۆتسپێر x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 EPL واتفۆرد 1 - 4 هەدەرفیڵد تاون x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/12/17 EPL بێرنلی 1 - 0 ستۆک ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 EPL مانچێستەر یونایتد 1 - 2 مانچێستەر ستی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/12/17 UCL فێینورد 2 - 1 ناپۆلی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 0 - 0 کریستاڵ پاڵاس x4 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 EPL ئێڤەرتۆن 4 - 0 وێست هام یونایتد x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 EPL لیڤەرپوڵ 1 - 1 چێڵسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 EPL لیڤەرپوڵ 3 - 0 ساوسامپتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 EPL مانچێستەر ستی 3 - 1 ئاڕسێناڵ x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 EPL واتفۆرد 0 - 1 ستۆک ستی x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 EPL سوانزی ستی 1 - 2 لێیستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/10/17 UCL یوڤێنتوس 2 - 1 سپۆرتین سی پی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان