پێناس

ناوی یەکەم
Michael
پاشناو
Oliver
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
20-02-85
تەمەن
32
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
Ashington
Michael Oliver

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 23/09/17 EPL وێست هام یونایتد 2 - 3 تۆتێنهام هۆتسپێر x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 EPL چێڵسی 0 - 0 ئاڕسێناڵ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UCL ئاڕ بی لایپزیگ 1 - 1 مۆناکۆ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 EPL بێرنلی 1 - 0 کریستاڵ پاڵاس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 EPL مانچێستەر یونایتد 2 - 0 لێیستەر ستی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/08/17 EPL مانچێستەر ستی 1 - 1 ئێڤەرتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 17/08/17 UEL ئاپۆلۆن 3 - 2 میدتیلاند x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 EPL برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 0 - 2 مانچێستەر ستی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/06/17 WQE سوێد 2 - 1 فرانسا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/06/17 FRI دێنمارک 1 - 1 ئەڵمانیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 EPL ئاڕسێناڵ 3 - 1 ئێڤەرتۆن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 18/05/17 EPL لێیستەر ستی 1 - 6 تۆتێنهام هۆتسپێر x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/05/17 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 0 - 1 چێڵسی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 EPL مانچێستەر ستی 5 - 0 کریستاڵ پاڵاس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 2 - 0 ئاڕسێناڵ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 EPL سوانزی ستی 2 - 0 ستۆک ستی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 4 - 0 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 10/04/17 EPL کریستاڵ پاڵاس 3 - 0 ئاڕسێناڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/04/17 EPL هاڵ ستی 4 - 2 میدلێسبرۆ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 EPL بێرنلی 0 - 2 تۆتێنهام هۆتسپێر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/03/17 WQE ئیسپانیا 4 - 1 ئیسرائیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/03/17 EPL مانچێستەر ستی 1 - 1 لیڤەرپوڵ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/03/17 UEL بێشکتاش 4 - 1 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 13/03/17 FAC چێڵسی 1 - 0 مانچێستەر یونایتد x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 EPL هاڵ ستی 2 - 1 سوانزی ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان