پێناس

ناوی یەکەم
Neil
پاشناو
Swarbrick
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
27-07-70
تەمەن
48
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
Preston
Neil Swarbrick

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/05/18 EPL مانچێستەر یونایتد 1 - 0 واتفۆرد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/05/18 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 1 - 0 نیوکاسڵ یونایتد x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 EPL ستۆک ستی 1 - 2 کریستاڵ پاڵاس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 EPL وێست هام یونایتد 1 - 4 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 EPL کریستاڵ پاڵاس 5 - 0 لێیستەر ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 FAC چێڵسی 2 - 0 ساوسامپتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/04/18 EPL لێیستەر ستی 0 - 0 ساوسامپتۆن ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 CHA فوڵهام 1 - 1 برێنتفۆرد x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 EPL چێڵسی 1 - 1 وێست هام یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 EPL کریستاڵ پاڵاس 1 - 2 لیڤەرپوڵ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 1 - 4 لێیستەر ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/03/18 EPL کریستاڵ پاڵاس 2 - 3 مانچێستەر یونایتد x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 EPL لیڤەرپوڵ 2 - 0 نیوکاسڵ یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 CHA شێفیڵد وێنزدەی 2 - 4 ئاستۆن ڤیلا x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 1 - 0 ئاڕسێناڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 EPL ئاڕسێناڵ 5 - 1 ئێڤەرتۆن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/01/18 EPL نیوکاسڵ یونایتد 1 - 1 بێرنلی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/01/18 EPL وێست هام یونایتد 1 - 1 کریستاڵ پاڵاس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 FAC هەدەرفیڵد تاون 1 - 1 بیرمینگهام ستی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 22/01/18 EPL سوانزی ستی 1 - 0 لیڤەرپوڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 EPL ستۆک ستی 2 - 0 هەدەرفیڵد تاون ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/01/18 FAC لێیستەر ستی 2 - 0 فلیتود تاون ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/01/18 EPL نیوکاسڵ یونایتد 1 - 1 سوانزی ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/01/18 FAC نیوکاسڵ یونایتد 3 - 1 لوتۆن تاون x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/01/18 EPL وێست هام یونایتد 2 - 1 وێست برۆمیچ ئالبیۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان