پێناس

ناوی یەکەم
Neil
پاشناو
Swarbrick
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
27-07-70
تەمەن
47
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
Preston
Neil Swarbrick

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 16/12/17 EPL ستۆک ستی 0 - 3 وێست هام یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 EPL لیڤەرپوڵ 0 - 0 وێست برۆمیچ ئالبیۆن ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 EPL نیوکاسڵ یونایتد 2 - 3 لێیستەر ستی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 EPL ستۆک ستی 2 - 1 سوانزی ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 EPL چێڵسی 1 - 0 سوانزی ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 EPL هەدەرفیڵد تاون 1 - 2 مانچێستەر ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 EPL مانچێستەر یونایتد 1 - 0 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 EPL لێیستەر ستی 0 - 2 مانچێستەر ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 EPL وێست هام یونایتد 1 - 4 لیڤەرپوڵ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 EPL برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 1 - 1 ساوسامپتۆن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 LEC چێڵسی 2 - 1 ئێڤەرتۆن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 EPL ساوسامپتۆن 1 - 0 وێست برۆمیچ ئالبیۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/10/17 EPL وێست هام یونایتد 0 - 3 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 EPL واتفۆرد 2 - 1 ئاڕسێناڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 EPL هەدەرفیڵد تاون 0 - 4 تۆتێنهام هۆتسپێر x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 EPL مانچێستەر ستی 5 - 0 کریستاڵ پاڵاس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 EPL چێڵسی 0 - 0 ئاڕسێناڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 EPL واتفۆرد 0 - 6 مانچێستەر ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 EPL ستۆک ستی 2 - 2 مانچێستەر یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 EPL نیوکاسڵ یونایتد 3 - 0 وێست هام یونایتد x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان