پێناس

ناوی یەکەم
Hessel
پاشناو
Steegstra
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
27-03-78
تەمەن
40
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Hessel Steegstra

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 15/03/19 ERE فۆرتونا سیتارد 3 - 1 ئێمەن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/03/19 ERE پی ئی سی زڤولێ 0 - 0 ئالکمار 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/03/19 UCL بۆروسیا دۆرتموند 0 - 1 تۆتێنهام هۆتسپێر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/03/19 ERE ئێکسێلسیۆر 0 - 2 ئایندهۆڤن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/02/19 PRL ئەل رەید 0 - 3 فەیصەلی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/02/19 PRL ئیتیحاد 0 - 2 هیلال 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/02/19 ERE گرۆنینگێن 1 - 0 فێینورد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/02/19 UCL ڕۆما 2 - 1 پۆرتۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/02/19 ERE هێرنێڤین 1 - 1 پی ئی سی زڤولێ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/02/19 ERE دی گرافشاپ 3 - 0 برێدا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/01/19 ERE فێینورد 6 - 2 ئایاکس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/01/19 ERE ڤیتێسی 3 - 2 ئێکسێلسیۆر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/12/18 PRL تاعون 2 - 2 هیلال 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/12/18 PRL حەزم 1 - 3 شەباب 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/12/18 ERE ڤی ڤی ڤی 2 - 0 پی ئی سی زڤولێ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 ERE هێراکلێس 0 - 4 ئایندهۆڤن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/12/18 EED دێن بۆش 3 - 2 ئێن ئی سی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 ERE گرۆنینگێن 5 - 2 برێدا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/11/18 UCL سسکا مۆسکۆ 1 - 2 ڤیکتۆریا پلزێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 EED ڕۆدا جەی سی 3 - 0 تێلستار 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/11/18 NAT ئیتالی 0 - 0 پۆرتوگال 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 ERE ڤیتێسی 2 - 1 ئوترێخت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/11/18 UCL ئۆڵیمپیک لیۆن 2 - 2 هۆفێنهایم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 ERE برێدا 2 - 1 هێراکلێس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 ERE گرۆنینگێن 1 - 2 ئایندهۆڤن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان