پێناس

ناوی یەکەم
Mario
پاشناو
Diks
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
26-07-77
تەمەن
40
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Mario Diks

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 19/09/17 KNB ئێم ڤی ڤی 2 - 3 ئالکمار 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 ERE برێدا 2 - 1 گرۆنینگێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UCL لیڤەرپوڵ 2 - 2 سێڤییا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 ERE هێراکلێس 2 - 4 فێینورد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/09/17 WQE هەنگاری 0 - 1 پۆرتوگال 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 ERE ئایندهۆڤن 2 - 0 ڕۆدا جەی سی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/08/17 UCL ڕیجێکا 0 - 1 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 ERE ئالکمار 2 - 0 دێن هاگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/08/17 UCL هۆفێنهایم 1 - 2 لیڤەرپوڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 SUC فێینورد P 1 - 1 P ڤیتێسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 18/05/17 PL1 ڤۆلێندام 2 - 2 برێدا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 09/05/17 UCL یوڤێنتوس 2 - 1 مۆناکۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 ERE ڕۆدا جەی سی 1 - 0 ویلیام II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 KNB ئالکمار 0 - 2 ڤیتێسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 ERE پی ئی سی زڤولێ 1 - 2 هێراکلێس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/04/17 UCL بارسێلۆنا 0 - 0 یوڤێنتوس ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/04/17 ERE ئایاکس 5 - 1 هێرنێڤین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/04/17 ERE ئوترێخت 3 - 0 توێنتی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 0 - 2 ئایندهۆڤن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/03/17 ERE گەو ئەهێد ئیگڵز 1 - 3 پی ئی سی زڤولێ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 ERE ئایاکس 3 - 0 توێنتی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/03/17 UEL ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس 1 - 1 بێشکتاش 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/03/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 1 - 0 فێینورد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 ERE گرۆنینگێن 2 - 3 ئوترێخت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/02/17 UEL ڤییاڕیاڵ 0 - 4 ڕۆما 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان