پێناس

ناوی یەکەم
Mario
پاشناو
Diks
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
26-07-77
تەمەن
41
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Mario Diks

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 17/11/18 NAT ئیتالی 0 - 0 پۆرتوگال 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 ERE ڤیتێسی 2 - 1 ئوترێخت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/11/18 UCL ئۆڵیمپیک لیۆن 2 - 2 هۆفێنهایم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 ERE برێدا 2 - 1 هێراکلێس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 ERE گرۆنینگێن 1 - 2 ئایندهۆڤن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 PRL شەباب 0 - 1 هیلال 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 18/10/18 PRL وەحدە 2 - 1 Al Feiha 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/10/18 FRI سعودیە 0 - 2 بڕازیل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 ERE دی گرافشاپ 0 - 5 هێرنێڤین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 ERE هێراکلێس 2 - 1 ئێمەن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 27/09/18 KNB گرۆنینگێن 0 - 2 توێنتی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 ERE ئایندهۆڤن 3 - 0 ئایاکس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/09/18 UCL کڵەب بروگی 0 - 1 بۆروسیا دۆرتموند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 ERE ویلیام II 2 - 2 ئێکسێلسیۆر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 NAT ئینگلتەرا 1 - 2 ئیسپانیا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 30/08/18 UEL ئاڕ بی لایپزیگ 3 - 2 زۆریا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 ERE ئوترێخت 1 - 1 ڤی ڤی ڤی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 ERE فێینورد 3 - 0 ئێکسێلسیۆر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 ERE ئالکمار 5 - 0 برێدا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 30/05/18 FRI ئۆستریا 1 - 0 ڕوسیا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/05/18 PL1 دی گرافشاپ 2 - 1 ئالێمر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 ERE هێرنێڤین 2 - 3 فێینورد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 ERE ڤی ڤی ڤی 1 - 4 ڕۆدا جەی سی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 ERE ئایندهۆڤن 3 - 0 ئایاکس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 ERE توێنتی 1 - 3 فێینورد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان