پێناس

ناوی یەکەم
Christian
پاشناو
Gittelmann
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
12-02-83
تەمەن
34
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Christian Gittelmann

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 09/12/17 BUN ئینتراخت فرانکفورت 0 - 1 بایێرن میونیش ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/12/17 UCL ڕۆما 1 - 0 قەرەباگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 BUN شاڵکە 2 - 2 کۆڵن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 BUN ئاوگسبورگ 2 - 1 ڤۆڵفسبۆرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 BUN بۆروسیا دۆرتموند 1 - 3 بایێرن میونیش 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 BUN شتوتگارت 3 - 0 فرێیبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 DFB ڤێردێر برێمەن 1 - 0 هۆفێنهایم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 3.L زویکاو 2 - 1 کارڵ زێیس جێنا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/10/17 UEL زینیت 3 - 1 ڕۆزێنبۆرگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 05/10/17 UUC قوبرسی ژێر ٢١ ساڵ 2 - 1 تورکیای ژێر ٢١ ساڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 2.B نورنبێرگ 1 - 2 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 27/09/17 UCL یوڤێنتوس 2 - 0 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 3.L کارڵسروهەر 2 - 0 ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 BUN فرێیبورگ 1 - 1 هانۆڤەر ٩٦ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 BUN هۆفێنهایم 1 - 1 هێرتا بەرلین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 BUN ئاوگسبورگ 3 - 0 کۆڵن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 2.B یان ڕێجێنسبورگ 1 - 2 هۆڵستاین کیێل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/08/17 UEL کرێڤنا زڤێزدا 2 - 1 کراسنۆدار 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 BUN بایێرن میونیش 3 - 1 بایێر لیڤەرکوزن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/08/17 UCL سپۆرتین سی پی 0 - 0 ستیوا بوخارێست ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB ١٨٦٠ میونیش 1 - 2 ئینگۆلستادت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 SUC بۆروسیا دۆرتموند P 2 - 2 P بایێرن میونیش 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/07/17 UCL سلاڤیا پراها 1 - 0 باتی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/07/17 3.L مێپن 2 - 2 ڤورزبێرگەر کیکەرز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان