پێناس

ناوی یەکەم
Christian
پاشناو
Gittelmann
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
12-02-83
تەمەن
34
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Christian Gittelmann

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 19/10/17 UEL زینیت 3 - 1 ڕۆزێنبۆرگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 05/10/17 UUC قوبرسی ژێر ٢١ ساڵ 2 - 1 تورکیای ژێر ٢١ ساڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 2.B نورنبێرگ 1 - 2 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 27/09/17 UCL یوڤێنتوس 2 - 0 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 3.L کارڵسروهەر 2 - 0 ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 BUN فرێیبورگ 1 - 1 هانۆڤەر ٩٦ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 BUN هۆفێنهایم 1 - 1 هێرتا بەرلین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 BUN ئاوگسبورگ 3 - 0 کۆڵن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 2.B یان ڕێجێنسبورگ 1 - 2 هۆڵستاین کیێل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/08/17 UEL کرێڤنا زڤێزدا 2 - 1 کراسنۆدار 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 BUN بایێرن میونیش 3 - 1 بایێر لیڤەرکوزن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/08/17 UCL سپۆرتین سی پی 0 - 0 ستیوا بوخارێست ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB ١٨٦٠ میونیش 1 - 2 ئینگۆلستادت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 SUC بۆروسیا دۆرتموند P 2 - 2 P بایێرن میونیش 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/07/17 UCL سلاڤیا پراها 1 - 0 باتی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/07/17 3.L مێپن 2 - 2 ڤورزبێرگەر کیکەرز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 25/05/17 PL1 ڤۆڵفسبۆرگ 1 - 0 ئینتراخت براونشڤایگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 BUN بایێرن میونیش 4 - 1 فرێیبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 BUN ڤۆڵفسبۆرگ 1 - 1 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/05/17 BUN کۆڵن 4 - 3 ڤێردێر برێمەن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 3.L یان ڕێجێنسبورگ 0 - 3 هۆڵستاین کیێل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 2.B ڤورزبێرگەر کیکەرز 1 - 1 نورنبێرگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/04/17 2.B کارڵسروهەر 0 - 1 هێدینهایم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 BUN شاڵکە 4 - 1 ڤۆڵفسبۆرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان