پێناس

ناوی یەکەم
Christian
پاشناو
Gittelmann
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
12-02-83
تەمەن
35
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Christian Gittelmann

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 24/05/18 REG Weiche Flensburg 2 - 3 ئینێرجی کۆتبوس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/05/18 PL2 کارڵسروهەر 0 - 0 ئێرزگێبریج 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 BUN فرێیبورگ 2 - 0 ئاوگسبورگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 2.B سان پاولی 1 - 0 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 BUN بایێرن میونیش 4 - 1 ئینتراخت فرانکفورت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 3 - 0 ڤۆڵفسبۆرگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/04/18 2.B گرێوسەر فورس 1 - 2 یان ڕێجێنسبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 2 - 1 هێرتا بەرلین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 BUN شاڵکە 2 - 0 فرێیبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/03/18 UUC England U19 0 - 2 FYR Macedonia U19 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 UUC FYR Macedonia U19 3 - 4 Hungary U19 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/03/18 UUC Hungary U19 1 - 4 England U19 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 2.B نورنبێرگ 1 - 1 دارمستادت ٩٨ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 15/03/18 UEL ڤیکتۆریا پلزێن E 2 - 1 E سپۆرتین سی پی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 BUN شتوتگارت 0 - 0 ئاڕ بی لایپزیگ 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/03/18 3.L زویکاو 1 - 0 هانسا ڕۆستۆک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/03/18 2.B ئینگۆلستادت 0 - 1 بۆخوم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 22/02/18 UEL ئاتلەتیک بلباو 1 - 2 سپارتاک مۆسکۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 BUN ئاوگسبورگ 0 - 1 شتوتگارت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 BUN بایێرن میونیش 2 - 1 شاڵکە 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/02/18 DFB شاڵکە 1 - 0 ڤۆڵفسبۆرگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 0 - 1 ئاڕ بی لایپزیگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 3.L ئونتەرهاچین 0 - 1 ڤێهێن ڤێیسبادێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/01/18 BUN بۆروسیا دۆرتموند 0 - 0 ڤۆڵفسبۆرگ 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/12/17 DFB نورنبێرگ E 0 - 2 E ڤۆڵفسبۆرگ ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان