پێناس

ناوی یەکەم
Timo
پاشناو
Gerach
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
30-11-86
تەمەن
31
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Timo Gerach

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 10/11/18 BUN نورنبێرگ 0 - 2 شتوتگارت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 3.L فۆرتونا کۆڵن 0 - 7 ڤێهێن ڤێیسبادێن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/10/18 DFB Rödinghausen 1 - 2 بایێرن میونیش x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/10/18 2.B ماگدێبورگ 0 - 1 هامبورگ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 23/10/18 UYL Manchester United U19 4 - 1 Juventus U19 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 BUN شاڵکە 0 - 2 ڤێردێر برێمەن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 BUN بایێرن میونیش 0 - 3 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 2.B هۆڵستاین کیێل 4 - 2 دارمستادت ٩٨ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 BUN هانۆڤەر ٩٦ 1 - 3 هۆفێنهایم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/09/18 BUN شتوتگارت 0 - 0 فۆرتونا دوسێڵدۆرف ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 BUN ڤۆڵفسبۆرگ 2 - 2 هێرتا بەرلین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 2.B ساندهاوسێن 0 - 0 یونیۆن بەرلین x5 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 2 - 0 بایێر لیڤەرکوزن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 DFB کارڵسروهەر 0 - 6 هانۆڤەر ٩٦ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 DFB یولم 2 - 1 ئینتراخت فرانکفورت x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 2.B دویسبورگ 0 - 2 بۆخوم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 07/08/18 3.L ئینتراخت براونشڤایگ 1 - 1 زویکاو x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 3.L ١٨٦٠ میونیش 5 - 1 سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 BUN هۆفێنهایم 3 - 1 بۆروسیا دۆرتموند ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 BUN بایێرن میونیش 4 - 1 ئینتراخت فرانکفورت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 2.B ساندهاوسێن 1 - 1 دارمستادت ٩٨ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 BUN ڤێردێر برێمەن 1 - 1 ئاڕ بی لایپزیگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 BUN هامبورگ 3 - 2 شاڵکە 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 2.B گرێوسەر فورس 2 - 1 یونیۆن بەرلین x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/03/18 REG فڕایبۆڕگ II 3 - 0 حەسەن کاسێل x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان