پێناس

ناوی یەکەم
Eduard
پاشناو
Beitinger
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
01-11-83
تەمەن
33
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Eduard Beitinger

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 17/08/17 UEL ئۆسیجێک 1 - 2 ئۆستریا ون 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB ئۆسنابروک 3 - 1 هامبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/08/17 2.B هێدینهایم 2 - 1 ئێرزگێبریج ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 04/08/17 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 1 دارمستادت ٩٨ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 01/08/17 AUD ئاتلەتیکۆ مەدرید 2 - 1 ناپۆلی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 REG شڤاینفورت 2 - 1 Augsburg II x9 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/05/17 DFB ئینتراخت فرانکفورت 1 - 2 بۆروسیا دۆرتموند 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 BUN هێرتا بەرلین 2 - 6 بایێر لیڤەرکوزن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 6 - 0 ئینتراخت براونشڤایگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 BUN فرێیبورگ 2 - 0 شاڵکە ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 2.B هانۆڤەر ٩٦ 1 - 0 فۆرتونا دوسێڵدۆرف 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/04/17 DFB بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ P 1 - 1 P ئینتراخت فرانکفورت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 2.B هێدینهایم 2 - 2 ئاڕمینیا بیلێفیڵد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/04/17 REG بوخباخ 1 - 1 گریوسێر فۆڕس II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 BUN ماینز ٠٥ 1 - 0 هێرتا بەرلین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/04/17 2.B یونیۆن بەرلین 0 - 1 ئێرزگێبریج 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 BUN بایێر لیڤەرکوزن 3 - 3 ڤۆڵفسبۆرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/03/17 REG شڤاینفورت 2 - 1 ئونتەرهاچین x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 3.L ئالێن 2 - 0 فرانکفورت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 BUN هامبورگ 2 - 1 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 REG Schalding-Heining 0 - 0 بوخباخ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/02/17 BUN شاڵکە 1 - 1 هۆفێنهایم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/02/17 UEL سانت ئیتیان 0 - 1 مانچێستەر یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/02/17 BUN ماینز ٠٥ 0 - 2 ڤێردێر برێمەن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/02/17 2.B سان پاولی 2 - 0 دینامۆ درێسدێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان