پێناس

ناوی یەکەم
Rafael
پاشناو
Foltyn
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
21-06-85
تەمەن
33
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Rafael Foltyn

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/05/18 2.B هۆڵستاین کیێل 6 - 2 ئینتراخت براونشڤایگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 BUN بۆروسیا دۆرتموند 1 - 2 ماینز ٠٥ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 BUN بایێر لیڤەرکوزن 0 - 1 شتوتگارت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 2 - 5 هۆفێنهایم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 BUN بایێرن میونیش 5 - 1 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/04/18 UEL سسکا مۆسکۆ 2 - 2 ئاڕسێناڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/04/18 BUN هانۆڤەر ٩٦ 2 - 1 ڤێردێر برێمەن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 2.B بۆخوم 2 - 0 ئینتراخت براونشڤایگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/03/18 FRI ئینگلتەرا 1 - 1 ئیتالی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 19/03/18 2.B ئێرزگێبریج 2 - 1 گرێوسەر فورس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 3.L پرێوسێن مونستەر 2 - 2 کارڵ زێیس جێنا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/03/18 UCL لیڤەرپوڵ 0 - 0 پۆرتۆ ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 BUN شاڵکە 1 - 0 هێرتا بەرلین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 2.B بۆخوم 0 - 0 نورنبێرگ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 22/02/18 UEL ئاتلەتیک بلباو 1 - 2 سپارتاک مۆسکۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 15/02/18 UEL ستیوا بوخارێست 1 - 0 لازیۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 BUN شتوتگارت 1 - 0 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 1 - 2 کایزەرسلاوتێرن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 BUN بۆروسیا دۆرتموند 2 - 2 فرێیبورگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 2 - 0 ئاوگسبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/12/17 DFB بایێرن میونیش 2 - 1 بۆروسیا دۆرتموند 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/12/17 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 3 - 1 هامبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 BUN ئاوگسبورگ 1 - 1 هێرتا بەرلین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/12/17 UEL ڤیکتۆریا گویماریاس 1 - 1 کۆنیاسپۆر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 BUN ڤێردێر برێمەن 1 - 0 شتوتگارت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان