پێناس

ناوی یەکەم
Robert
پاشناو
Kempter
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
22-03-88
تەمەن
29
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Robert Kempter

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 16/12/17 BUN ئینتراخت فرانکفورت 2 - 2 شاڵکە 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 BUN هۆفێنهایم 1 - 0 شتوتگارت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 BUN بۆروسیا دۆرتموند 1 - 2 ڤێردێر برێمەن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/12/17 UYL Bayern München U19 3 - 1 PSG U19 ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/12/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 5 - 0 سان پاولی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/11/17 BUN هانۆڤەر ٩٦ 1 - 1 شتوتگارت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 2.B دویسبورگ 3 - 0 ئێرزگێبریج x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 BUN ڤۆڵفسبۆرگ 3 - 3 هێرتا بەرلین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 BUN بایێر لیڤەرکوزن 2 - 1 کۆڵن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 DFB کایزەرسلاوتێرن 1 - 3 شتوتگارت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 2.B نورنبێرگ 2 - 1 دینامۆ درێسدێن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 BUN ماینز ٠٥ 3 - 2 هامبورگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/10/17 REG کیکەرز ئۆفێنباخ 4 - 3 ئەستۆریا والدۆرف x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 2.B فۆرتونا دوسێڵدۆرف 1 - 0 یان ڕێجێنسبورگ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 BUN شتوتگارت 1 - 0 ڤۆڵفسبۆرگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 0 - 4 دویسبورگ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 REG هۆڤێنهایم II 1 - 3 حەسەن کاسێل x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 BUN هۆفێنهایم 1 - 0 ڤێردێر برێمەن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 REG ئەستۆریا والدۆرف 6 - 0 فرانکفورت x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB Morlautern 0 - 5 گرێوسەر فورس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 1 - 1 فێردێر برێمن II x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/07/17 3.L کێمنیتزەر 1 - 0 زویکاو 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/05/17 PL2 یان ڕێجێنسبورگ 1 - 1 ١٨٦٠ میونیش ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 3.L ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 4 - 1 سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 BUN ماینز ٠٥ 4 - 2 ئینتراخت فرانکفورت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان