پێناس

ناوی یەکەم
Arno
پاشناو
Blos
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
03-05-79
تەمەن
39
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Arno Blos

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 15/09/18 BUN بایێرن میونیش 3 - 1 بایێر لیڤەرکوزن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 BUN نورنبێرگ 1 - 1 ماینز ٠٥ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 3.L کایزەرسلاوتێرن 0 - 0 کارڵسروهەر 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/08/18 DFB ئینتراخت براونشڤایگ 1 - 2 هێرتا بەرلین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 DFB لینکس 1 - 2 نورنبێرگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 BUN بایێر لیڤەرکوزن 3 - 2 هانۆڤەر ٩٦ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 BUN ئاوگسبورگ 1 - 2 شاڵکە ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/04/18 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 3 - 2 کایزەرسلاوتێرن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 2.B گرێوسەر فورس 1 - 1 بۆخوم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/04/18 BUN ماینز ٠٥ 2 - 0 فرێیبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 BUN ئینتراخت فرانکفورت 1 - 1 هۆفێنهایم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 BUN هانۆڤەر ٩٦ 2 - 3 ئاڕ بی لایپزیگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 BUN ڤۆڵفسبۆرگ 0 - 1 شاڵکە 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 BUN بایێرن میونیش 6 - 0 هامبورگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 2.B نورنبێرگ 0 - 2 گرێوسەر فورس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 BUN بایێرن میونیش 0 - 0 هێرتا بەرلین 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/02/18 2.B کایزەرسلاوتێرن 0 - 1 ساندهاوسێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 BUN بایێرن میونیش 2 - 1 شاڵکە ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 BUN شاڵکە 1 - 2 ڤێردێر برێمەن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 BUN بایێرن میونیش 5 - 2 هۆفێنهایم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 23/01/18 2.B ئینگۆلستادت 0 - 0 ساندهاوسێن 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 BUN هامبورگ 0 - 2 کۆڵن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/12/17 DFB ڤێردێر برێمەن 3 - 2 فرێیبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان