پێناس

ناوی یەکەم
Antonio
پاشناو
Damato
وڵات
ئیتاڵیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
15-08-72
تەمەن
46
وڵاتی لە دایکبوون
ئیتاڵیا
Antonio Damato

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 09/05/18 COI یوڤێنتوس 4 - 0 میلان x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 SEA کیێڤۆ 2 - 1 کرۆتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 SEA کرۆتۆن 4 - 1 ساسولۆ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/04/18 SEA فیۆرێنتینا 3 - 4 لازیۆ x2 x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 SEA ڕیاڵ سپاڵ 1 - 1 ئاتڵانتا x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 SEA یوڤێنتوس 3 - 1 میلان ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 SEA لازیۆ 1 - 1 بۆڵۆنیا x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 SEA هێلاس ڤێرۆنا 1 - 0 کیێڤۆ x10 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 SEA لازیۆ 0 - 1 یوڤێنتوس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 SEA سامپدۆریا 2 - 1 ئودینێزی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/01/18 SEA تۆرینۆ 3 - 0 بۆڵۆنیا x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/12/17 COI لازیۆ 1 - 0 فیۆرێنتینا x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/12/17 SEA یوڤێنتوس 1 - 0 ڕۆما ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 SEA ڕۆما 1 - 0 کالیاری x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 04/12/17 SEA هێلاس ڤێرۆنا 0 - 1 جێنەوا x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 SEA ڕۆما 2 - 1 لازیۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 SEA ساسولۆ 0 - 2 میلان x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 SEA ڕۆما 1 - 0 بۆڵۆنیا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 SEA تۆرینۆ 0 - 1 ڕۆما x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 SEA ڕۆما 0 - 1 ناپۆلی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 SEA ئاتڵانتا 2 - 2 یوڤێنتوس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 SEA یوڤێنتوس 4 - 0 تۆرینۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 SEA لازیۆ 1 - 4 ناپۆلی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 SEA هێلاس ڤێرۆنا 0 - 5 فیۆرێنتینا x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 SEA ساسولۆ 0 - 0 جێنەوا x5 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان