پێناس

ناوی یەکەم
Sylvain
پاشناو
Palhies
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
11-11-77
تەمەن
41
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
بەرزیی باڵا
172 سم
کێش
69 کگ
Sylvain Palhies

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 10/11/18 LI2 ڤالێنسیان 4 - 2 لێنز x7 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/10/18 LI2 ئۆکسێر 0 - 2 پاریس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 LI2 کلێمۆنت 0 - 0 ڕێد ستار x6 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/10/18 NT1 لیۆن دۆچێری 1 - 1 Marignane Gignac x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/08/18 LI2 پاریس 2 - 0 ترۆیس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/08/18 CDL لو هاڤر P 3 - 3 P برێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 2 - 2 ڕێنێس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 LI1 نیس 0 - 4 دیجون ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/08/18 LI2 لۆریێنت 3 - 1 ڤالێنسیان x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/08/18 CDL ئۆکسێر 3 - 1 گازێلێک ئەجاکسیۆ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 LI2 ئاجاکسیۆ 2 - 3 سۆشۆ x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/08/18 LI2 پاریس 2 - 0 نانسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/05/18 LI2 شاتورتوغ 2 - 2 برێست ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 LI1 کان 1 - 2 مۆناکۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 30/04/18 LI2 ڕێیمس 0 - 1 لو هاڤر x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 LI2 نانسی 2 - 1 ئۆکسێر x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 LI1 ئۆڵیمپیک لیۆن 3 - 0 ئامیێنس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 LI1 ترۆیس 0 - 2 نیس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/03/18 LI2 ڤالێنسیان 2 - 4 پاریس x4 x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 LI1 پاریس سان جێرماین 5 - 0 مێتز ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/03/18 LI2 بۆرگ پێرۆناس 5 - 4 ئاجاکسیۆ x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 LI1 لیل 1 - 2 ئانجەرس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 LI2 لۆریێنت 1 - 3 ئۆکسێر x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/02/18 LI2 کلێمۆنت 1 - 0 گازێلێک ئەجاکسیۆ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/02/18 CDF بۆرگ پێرۆناس 0 - 9 ئۆڵیمپیک مارسێیل ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان