پێناس

ناوی یەکەم
Sylvain
پاشناو
Palhies
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
11-11-77
تەمەن
40
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
بەرزیی باڵا
172 سم
کێش
69 کگ
Sylvain Palhies

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 11/05/18 LI2 شاتورتوغ 2 - 2 برێست ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 LI1 کان 1 - 2 مۆناکۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 30/04/18 LI2 ڕێیمس 0 - 1 لو هاڤر x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 LI2 نانسی 2 - 1 ئۆکسێر x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 LI1 ئۆڵیمپیک لیۆن 3 - 0 ئامیێنس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 LI1 ترۆیس 0 - 2 نیس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/03/18 LI2 ڤالێنسیان 2 - 4 پاریس x4 x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 LI1 پاریس سان جێرماین 5 - 0 مێتز ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/03/18 LI2 بۆرگ پێرۆناس 5 - 4 ئاجاکسیۆ x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 LI1 لیل 1 - 2 ئانجەرس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 LI2 لۆریێنت 1 - 3 ئۆکسێر x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/02/18 LI2 کلێمۆنت 1 - 0 گازێلێک ئەجاکسیۆ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/02/18 CDF بۆرگ پێرۆناس 0 - 9 ئۆڵیمپیک مارسێیل ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 LI1 نیس 0 - 1 تۆلۆز ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/01/18 LI2 لێنز 0 - 1 ئۆرلێنس x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 LI1 نیس 1 - 0 سانت ئیتیان ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/01/18 LI2 بۆرگ پێرۆناس 3 - 5 کوێڤییازی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/01/18 LI1 نیس 1 - 0 ئامیێنس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/01/18 CDF Avallon CO 0 - 2 چامبلی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/12/17 LI2 لو هاڤر 2 - 1 نیۆرت x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 LI1 پاریس سان جێرماین 3 - 1 لیل ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/12/17 LI1 دیجون 3 - 2 بۆردۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/11/17 LI2 کلێمۆنت 1 - 2 برێست x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 LI1 نیس 0 - 5 ئۆڵیمپیک لیۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 LI2 بۆرگ پێرۆناس 1 - 3 ڤالێنسیان x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان