پێناس

ناوی یەکەم
Sylvain
پاشناو
Palhies
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
11-11-77
تەمەن
41
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
بەرزیی باڵا
172 سم
کێش
69 کگ
Sylvain Palhies

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 19/04/19 LI2 گازێلێک ئەجاکسیۆ 0 - 2 مێتز x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/04/19 LI2 ئاجاکسیۆ 1 - 2 گرێنۆبڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/04/19 LI2 سۆشۆ 1 - 0 پاریس x9 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 31/03/19 LI2 مێتز 2 - 1 لۆریێنت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/03/19 LI2 گرێنۆبڵ 1 - 0 نانسی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/03/19 LI1 دیجون 0 - 4 پاریس سان جێرماین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 LI1 مۆناکۆ 1 - 1 بۆردۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/03/19 LI2 پاریس 2 - 0 لێنز x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/02/19 LI2 ئۆرلێنس 2 - 0 سۆشۆ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/02/19 LI2 لو هاڤر 0 - 2 نانسی x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/02/19 LI1 نیس 1 - 0 ئۆڵیمپیک لیۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/02/19 CDF ڤیترێ 3 - 2 لیۆن دۆچێری ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/02/19 LI2 ئۆکسێر 0 - 0 ڕێد ستار x4 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/01/19 LI2 ئاجاکسیۆ 0 - 0 مێتز زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/01/19 LI2 پاریس 0 - 1 برێست x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/01/19 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 1 - 1 مۆناکۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/01/19 CDF Le Puy Foot 0 - 1 نانسی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/12/18 LI2 سۆشۆ 1 - 0 لۆریێنت x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/12/18 CDL مۆناکۆ 1 - 0 لۆریێنت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/12/18 LI2 گازێلێک ئەجاکسیۆ 1 - 1 لو هاڤر x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/12/18 LI2 مێتز 2 - 0 ڕێد ستار x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 LI2 ترۆیس 2 - 0 لۆریێنت x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/11/18 CDF باستیا 2 - 1 لێ مانز x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 LI2 ڤالێنسیان 4 - 2 لێنز x7 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/10/18 LI2 ئۆکسێر 0 - 2 پاریس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان