پێناس

ناوی یەکەم
Dominik
پاشناو
Schaal
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
25-07-85
تەمەن
33
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Dominik Schaal

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 18/05/19 BUN هێرتا بەرلین 1 - 5 بایێر لیڤەرکوزن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/05/19 2.B ئینگۆلستادت 3 - 0 دارمستادت ٩٨ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/05/19 BUN ڤێردێر برێمەن 2 - 2 بۆروسیا دۆرتموند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/04/19 BUN نورنبێرگ 1 - 1 بایێرن میونیش ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 22/04/19 BUN ڤۆڵفسبۆرگ 1 - 1 ئینتراخت فرانکفورت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/04/19 BUN بۆروسیا دۆرتموند 2 - 1 ماینز ٠٥ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/04/19 BUN ئاوگسبورگ 0 - 4 هۆفێنهایم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/03/19 BUN ڤێردێر برێمەن 3 - 1 ماینز ٠٥ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/03/19 UUC Denmark U19 2 - 2 England U19 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/03/19 UUC Czech Republic U19 3 - 1 Denmark U19 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/03/19 UUC England U19 4 - 1 Czech Republic U19 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/03/19 SUL پاناسیناکۆس 0 - 3 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 BUN فرێیبورگ 2 - 1 هێرتا بەرلین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/03/19 BUN نورنبێرگ 0 - 1 ئاڕ بی لایپزیگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/02/19 BUN هانۆڤەر ٩٦ 0 - 3 ئینتراخت فرانکفورت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/02/19 BUN ئاوگسبورگ 2 - 3 بایێرن میونیش ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/02/19 BUN بۆروسیا دۆرتموند 3 - 3 هۆفێنهایم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 BUN شاڵکە 0 - 2 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/01/19 2.B بۆخوم 2 - 1 دویسبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/01/19 BUN هانۆڤەر ٩٦ 0 - 1 ڤێردێر برێمەن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/12/18 BUN نورنبێرگ 0 - 1 فرێیبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/12/18 BUN بایێرن میونیش 1 - 0 ئاڕ بی لایپزیگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 13/12/18 UEL پاوک 1 - 3 باتی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/12/18 BUN ڤێردێر برێمەن 3 - 1 فۆرتونا دوسێڵدۆرف 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 BUN هۆفێنهایم 1 - 1 شاڵکە 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان