پێناس

ناوی یەکەم
Markus
پاشناو
Pflaum
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
12-08-76
تەمەن
41
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Markus Pflaum

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 10/12/17 2.B ساندهاوسێن 3 - 1 ئاڕمینیا بیلێفیڵد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 3.L ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 0 - 0 مێپن 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 REG بوخباخ 2 - 2 ئیلەرتیسن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/11/17 2.B دینامۆ درێسدێن 1 - 2 کایزەرسلاوتێرن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 2.B ساندهاوسێن 0 - 1 دویسبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 2.B دارمستادت ٩٨ 1 - 1 هۆڵستاین کیێل 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 3.L ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 1 - 1 هاڵیشێر ئێف سی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 REG Augsburg II 3 - 2 ١٨٦٠ میونیش x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 REG ئیلەرتیسن 2 - 1 Eichstätt x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 2.B هێدینهایم 0 - 2 دینامۆ درێسدێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/09/17 2.B ئێرزگێبریج 1 - 0 ساندهاوسێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 3.L کێمنیتزەر 1 - 2 فۆرتونا کۆڵن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 2.B دارمستادت ٩٨ 4 - 3 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 REG نورنبێرگ II 1 - 2 بایێرن میونشن II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 REG گریوسێر فۆڕس II 3 - 2 بوخباخ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 2.B دینامۆ درێسدێن 0 - 4 ساندهاوسێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB Spfr. Dorfmerkingen 0 - 5 ئاڕ بی لایپزیگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/08/17 2.B هێدینهایم 2 - 1 ئێرزگێبریج 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 04/08/17 REG مێمینگێن 1 - 2 Garching x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/08/17 AUD بایێرن میونیش 0 - 2 ناپۆلی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 01/08/17 REG ١٨٦٠ میونیش 5 - 3 نورنبێرگ II x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 3.L زویکاو 1 - 1 سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/07/17 REG شڤاینفورت 4 - 1 Eichstätt x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/06/17 PL4 ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ 0 - 2 سێلیجینپۆرتن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 2.B ساندهاوسێن 1 - 1 هانۆڤەر ٩٦ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان